Keystone logo
XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

Sissejuhatus

Vaata ringi. Lihtsalt väljaspool akent on Qingdao punased katused ja kõrghooneid; kaugel Mount Fu raami naabruses, mis asub linna rahvusvahelises südames. Olete XMandarinis 石 老人 klassiruumis (Old Stone Man, kuulus Qingdao maamärk): puhas tahvlit, Hiina kalligraafia seinal ja kellakell. On aeg õppida hiina keelt.

118468_cropped-b01f06a8-1b5c-42de-9e67-c6832e792f4b11.jpg

Kaks kõige olulisemat keelt igas klassis on üliõpilane ja õpetaja. Kõik meie õpetajad valitakse vastavalt nende kogemustele, professionaalsusele ja võimele. Me nõuame, et meie õpetajad räägiksid standardsetest Putonghua (普通话, ametlikest mandariinlastest) ja inglise keeltest, omaksid vähemalt bakalaureusekraadi ja 3000 tundi õpetamise kogemust. Isegi algklassides, vähemalt pool klassist on hiina keeles, et valmistada õpilasi hiina merele ette. Meie õpetajad on suurepärased, sest me teame, et vajate suurt õpetajat, et muuta mandariini õppimine võimalikult lihtsaks, lõbusaks ja sujuvaks.

Team picture

Meie õpilased on pärit üle 50 riigi, et elada, mängida, töötada ja õppida hiina keelt Qingdaos. Meie koolis on tõepoolest rahvusvaheline üldsus igasuguste õppurite seas: meil on osalise keele kursused, intensiivsed Hiina kursused, HSK testide ettevalmistuskursused, äriklassi keele kursused ja suvekursused. Mitmekesisus ja paindlikkus on meie tugevused, ressursse, et aidata põgenikel mõista Hiina sotsiaalset, ettevõtlus- ja poliitilist keskkonda, samuti eeskirju ja tavasid.

Students

Tere tulemast Kesk-rahvusvahelisse Plaza, 29-korruseline sinine hoone kõrghooneid ümbritsevas piirkonnas. Sisestage klassiruumi all 20 korrust alla Qingdao rahvusvaheline kesklinn. 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel on 2 kaubanduskeskust, mitu tantsu jooga stuudios, pagariärid, juuksurisalongid, tee- ja kohvipoodid ning umbes tosin lääne restorani, rääkimata suurepärasest Korea ja Jaapani toidust ja muidugi Hiina toidust. 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel on mõned Qingdao kõige populaarsemad baarid ja klubid, ookean (ja armas Marina linn), kino ja muud kena atraktiivne koht, kus nautida oma evenningi.

Meil on lihtne buss, takso ja isegi parem metroo: D

Meie kool on 20 aastat vana ja aastate jooksul oleme lisaks ainulaadselt paindlikule õppekavade väljatöötamisele välja töötanud suurepärase maine ja suure ressursside võrgustiku. Meie õpilastel on juurdepääs sagedastele koolivälistele üritustele, nagu hiina KTV (Karaoke), pelmeenide tegemine, maalimine, rannapidu, grill, mägirajad, reisid vanalinna.

Asukohad

  • Qingdao

    Floor 20th, Building A, Central international (zhonghuan) Plaza, No. 19 zhangzhou Er Lu, (Bank of China’s uptairs), , Qingdao

Programmid

    Küsimused