Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Yale University School of Management

Yale University School of Management

Yale University School of Management

Sissejuhatus

Yale'i juhtimiskooli missiooniks on juhtide harimine ettevõtluse ja ühiskonna jaoks.

Otsime õpilasi, kes hoolivad sügavalt meie maailma kimbutavatest probleemidest. Varustame neid teadmiste, ressursside ja võrgustikega, et saavutada positiivseid ja ambitsioonikaid muutusi - olgu see siis ettevõtte käivitamine, mis suudab oma turgu ümber kujundada, kaugeleulatuvate ja rangelt kaalutletud poliitiliste algatuste edendamine või rahvusvahelise ettevõtte juhtimine teadlikult ja austades selle mõju töötajatele, kogukondadele ja keskkonnale.

Yale SOM-is leiate kogukonna, kes on pühendunud mõistmisele, kuidas lahendada meie ühiskonna ees seisvaid kõige sisukamaid väljakutseid, suheldes sarnaste huvidega motiveeritud kolleegidega, uurides akadeemiliste stipendiumide uusimaid ideid ja tegeledes probleemidega nii meie ukse ees kui ka edaspidi kauged mandrid. Meie kraadiõppeprogrammid ja -algatused on keskendunud ettevõtluse ja ühiskonna ristumiskohas asuvatele küsimustele, sealhulgas jätkusuutlikkus, varahaldus, tervishoid, haridus, finantsstabiilsus, naiste roll ettevõtluses ja globaalne juhtpositsioon.

Meie õpilastele on kasulik viibida keskkonnas, kus juhtivad mõtlejad tegelevad kõigi nende peamiste teemadega ja arendavad kriitilist eelist mõistmaks, kuidas äri ja ühiskond on nii tihti seotud ja üksteisest sõltuvad.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • New Haven

    Whitney Avenue,165, 06511, New Haven

    Küsimused