Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Yale University Yale College

Yale University Yale College

Yale University Yale College

Sissejuhatus

Yale'i kolledž pakub vabade kunstide haridust, mille eesmärk on kasvatada laialt informeeritud, kõrgelt distsiplineeritud intellekti, täpsustamata eelnevalt, kuidas seda intellekti kasutatakse. Selline lähenemine õppimisele käsitleb kolledži kui uurimisetappi, uudishimu teostamise kohta ning võimalust uute huvide ja võimete avastamiseks.

Kolledž ei püüa peamiselt koolitada üliõpilasi antud karjääri üksikasjades, kuigi mõned üliõpilased võivad valida, et nad saavad sellest ettevalmistusest rohkem kui teised. Selle asemel on selle põhieesmärk sisendada teadmisi ja oskusi, mida õpilased saavad kasutada mis tahes töös, mille nad lõpuks valivad.

See haridusfilosoofia vastab 1828. aasta Yale'i aruandes väljendatule, mis teeb vahet „vaimu võimude laiendamise ja teadmistega säilitamise” vahel. Faktide hankimine on oluline, kuid ülitähtis on õppida õppima, kuidas kriitiliselt ja loovalt mõelda mitmel viisil.

Bakalaureuseõppe õppekava akadeemiliste ja administratiivsete üksikasjade üksikasjaliku selgituse leiate Yale'i kolledži õppeprogrammist (YCPS).

Asukohad

  • New Haven

    New Haven, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused