Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Yeshiva University

Yeshiva University

Yeshiva University

Sissejuhatus

Missioon ja ajalugu

Wurzweileri sotsiaaltöökoolis peegeldub meie missioon meie ajaloos. Avasime oma uksed Yeshiva University 1957. aastal kui Ameerika ainsa lõpetanud sotsiaaltöökoolina juutide egiidi all ülikoolis.

Läbi oma ajaloo ja ülikooli täieliku toetusega oleme jõudnud üha laiemale valijaskonnale. Kuigi alustasime rühmatöötajate sotsiaaltöö koolina, peegeldades juudi kommunaalasutuste vajadust selle eriala jaoks hästi ette valmistatud töötajate järele, asusime kiiresti pakkuma kogu juhtumitöö järjekorda.

1974. aastal käivitasime New Yorgi Juudi Filantroopide Föderatsiooni näidistoetuse abil kogukonna sotsiaaltöö. Sellest sai lahutamatu osa Wurzweileri tavapärastest pakkumistest, kus on spetsiaalselt meie õpilastele mõeldud haldus- ja uurimistöö kursused.

1984. aastal korraldati õppekava ümber, et vastata valdkonna esilekerkivatele vajadustele ja võimaldada meie õpilastel tutvuda arvutitega sotsiaalasutustes, samas kui täiendavad muudatused kajastasid arenevaid akrediteerimisstandardeid.

1966. aastal algatasime sotsiaalhoolekande doktorantuuri, andes sotsiaalhoolekande doktori kraadi DSW. 2000. aasta aprillis kiitis New Yorgi osariigi haridusministeerium pärast intensiivset iseõppimist ja välisülevaatust heaks kraadi määramise PhD, sotsiaalhoolekande filosoofiadoktoriks.

2007. aastal tähistasime oma kuldset aastapäeva suure akadeemilise konverentsiga New Yorgis ja hiljuti kinnitati meie akrediteering sotsiaaltöö hariduse nõukogu akrediteerimiskomisjoni poolt kuni 2025. aasta juunini.

Lühidalt

  • Väikesed isikupärastatud klassid, mis pakuvad kontseptsioone teooria praktikas rakendamiseks.
  • Õppejõud, kes on oma ala eksperdid, ja õppejõud, kes juhendavad.
  • Paindlikkus formaadis täistööajaga kuni osalise tööajaga ja mugavad tunniajad kogu nädala ja pühapäeva jooksul.

Muutke oma kirg karjääriks

Meie juhendajad ja akadeemilised töötajad on pühendunud kaasava õppimise, kaasamise ja võrgustike loomise kogukonna edendamisele. Meie programmide lõpetajad leiavad end karjääris koolides, mittetulundusühingutes, haiglates, ühiskondlikes organisatsioonides, erapraksistes ja paljus muus.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

  • New York

    West 185th Street,500, 10033, New York

    Küsimused