Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
York College Online

York College Online

York College Online

Sissejuhatus

Missioon York College on muuta elu Kristuses-keskne haridus ja õpetada õpilastele elukestva teenust Jumal, perekonna ja ühiskonna.

Väärtused Transform

York College olemas toetada Jumala transformational töö inimeste elu. Ained ja co õppekavavälise programmide ja kogemusi kavatsevad viia kogu ühiskonnale positiivse väljendus vaimseid väärtusi.

harima

Academic avastus on Jumala austamine ettevõtmine iseloomustab tõeotsingule ja uurimise kontekstis intellektuaalse erialadel. Vastutav käitlemise akadeemilise vabaduse annab Christian teadlased võimalusi uurida nii mitmekesine maailma ja oma usku.

Varustama

Kiiresti muutuv professionaalne, sotsiaalne ja tehnoloogiline keskkond dikteerib, et iga õpilane on julgustada kohaldama kriitilist mõtlemist ja teadmisi integratsiooni oskused ja hinnata muutuvatele oludele kontekstis usku.

teenima

Teenus on vahend, mille abil inimesed Jumala elavad oma usku. Kristus kutsub meid elus teenust väljendanud usku, nii lokaalselt ja globaalselt, nagu me vastame võimalusi teiste vajadusi.

Eesmärgid

Õpilased õpivad:

tahtlikult tuua silmitsi Jeesuse ja tema õpetuste, mis soodustaks ümberkujundamine tema sarnane. (Teisendus) saavutada institutsionaalse standard suuline ja kirjalik, mis toetab edu erinevaid seadeid. (Harida) tutvustatakse integratsiooni teadmiste abil traditsioone kooskõlas Kunst haridus. (Harida) olema saada eluaegse õppijad. (varustama) kogemus pidev kaasamine teenuste võimalusi (ülikooli baasil, kohalik, piirkondlik ja ülemaailmne) ja regulaarne osalemine organisatsioonid ja tegevused, mis on otseselt seotud nende valitud akadeemilise distsipliini ja karjääri eesmärgid. (Teenida)

Asukohad

  • York

    York College, 1125 E 8th St., NE 68467, York

Küsimused