Keystone logo
York St John University MSc moe- ja luksusturunduses
York St John University

MSc moe- ja luksusturunduses

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9300 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Kodu- ja EL-i tudengid aastas; Rahvusvahelised / EL-i välised üliõpilased: 12 750 naela aastas

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Olge moe- ja luksuskaubanduse praktika esirinnas.

Kursuse ülevaade

Kogemused on kõik. Luksuslik turundus on see, kuidas kaubamärgid inimesed tunnevad. See kursus on loodud nii, et see toetaks nii oma karjääri kui ka isiklikku ja professionaalset arengut. Te arendate kriitilist arusaamist nende organisatsioonide mõõtmetest, protsessidest, võimalustest ja väljakutsetest, kes loovad, kujundavad, valmistavad, levitavad, turustavad ja müüvad kaupu ja teenuseid konkurentsivõimelistes, kiirelt arenenud luksus- ja moetööstustes.

Sisenemise nõuded

 • Taotlejad on tavaliselt seotud vähemalt 2: 2 autasu kraadiga seotud distsipliinis, kuid 2: 2 auhinnakraadi taotlejaid võib kaaluda mis tahes teemal, kui nad on täitnud asjakohase töökogemuse või suudavad näidata tugevat arusaama õppeala.
 • Üliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad IELTSi 6 või kõrgema taseme saavutama, kuid mitte vähem kui 6-st mis tahes alal või samaväärsel alal.

Kursuse sisu

Suhtlemine ja ühendamine on mis tahes luksusmärgi edu jaoks hädavajalikud. Tarbijakäitumine muutub üha keerulisemaks, kui inimesed muutuvad oma toodete nõudlikumaks ja nõudlikumaks. Klientide vajadused on viimastel aastatel muutunud, kuna tarbijad arendavad põhjalikumalt selliseid küsimusi nagu jätkusuutlikkus, autentsus ja läbipaistvus.

See magistriõpe luksuses ja moeturunduses võtab kaasaegse ja tipptasemel lähenemise luksusele ja moepõhisele haridusele. Tarbijakaitse uute suundumuste käsitlemisel arendab see õpilasi, kes on organisatsiooni fookuses tänapäeva tarbijatele, kuna nad hindavad oma prioriteete pidevalt ja küsivad, mida nad tegelikult väärtustavad.

Kogu turunduskombinatsiooni ulatusega saate teada, millised on peamised meetodid, mida kaubamärgid kasutavad, et end selles eksklusiivses turul välja paistma. Te arutate visuaalsete sotsiaalsete võrgustike mõju, paljastate kaubamärkide jutustamise ja avastate online-platvormide mõju müügimaailma mitmekesistamisele. Kogemuslikust turustamisest kuni digitaalsete strateegiateni, mis on täna reklaamimise suurim splash, on see kursus brändi analüüsi esirinnas.

Uurite parimaid tavasid sellistes valdkondades nagu uue ettevõtluse ideede loomine, õiguslik asutamine ja kaitse, ettevõtluse rahastamine ja tõhus äritegevuse planeerimine.

Kursuse struktuur

Õppekava annab karjäärile orienteeritud ülevaate nendest tööstusharudest, tagades, et lahkute kaasaegsete teadmiste ja rakendatavate oskustega. Spetsiaalsed ja kaasaegsed moodulid aitavad teil ette valmistada tulevasi karjäärikavasid. Programmi filosoofiale lahutamatu on võimalus ühendada ja ühendada teooriat ja praktikat koos võimalustega tegeleda praktikaga, äritegevuse varjamise, konsultatsiooniprojektide ja elavate ettevõtlusuuringute komisjonidega.

Suurendate ja arendate oma oskuste baasi, mis aitab teil valmistuda luksus- ja moevaldkonnas töötamiseks, arendades potentsiaalselt oskusi ja strateegilisi oskusi, mis on vajalikud jätkusuutliku moe- ja luksusäri loomiseks ja haldamiseks. Me aitame tugevdada teie tööalast konkurentsivõimet paljude õpetamis- ja õppimiskogemuste kaudu. Teil on võimalus saada tööstusharu kogemusi ja osaleda projektitöös, kaasates tööstusharu ekspertide ja oma valdkonna spetsialistide võrgustikku. Klassivaba reedeti abil on võimalik lihtsustada tööstuse kogemusi.

Osalete aktiivsetel ja toetavatel foorumitel, kasutades praktilisi kogemusi. Pakume teile tugevat platvormi kriitilise mõtlemise jaoks, rakendades akadeemilisi teooriaid oma tegelikele tööpõhistele olukordadele. See kajastub mitmetes hindamismeetodites, mida kasutatakse organisatsioonilise tegevuse peegeldamiseks.

Programmi silmapaistev tunnusjoon on iga-aastane väljasõit, mille käigus külastate rahvusvahelisi moekeskusi ja teete koostööd tööstuse juhtidega, et uurida juhtivaid kauplusi, mis pakuvad maailmatasemel kogemuslikku luksust. Te kuulete ka rahvusvahelistest moe- ja luksusmärkidest, kuidas nad kujundavad, arendavad ja turustavad kaupu pidevalt muutuvate turuvajadustega.

Moodulid

Kõik moodulid on kohustuslikud:

Luksusliku äri ja moeturunduse äri, 15 krediiti

Võimalus kliendi vajadusi ära tunda ja neid täita pole kunagi olnud nii oluline, viimastel aastatel on tarbijaskond nihkunud läbimõeldumate ja läbimõeldumate ostude poole. Saate teada luksus- ja moetööstuse turundusega seotud teooriast ja toimingutest, andes mõista, kuidas organisatsioonid saavad tuvastada ja lahendada sisemiste ja väliste sidusrühmade vajadusi.

Teile tutvustatakse konkreetseid turunduskontseptsioone, nagu näiteks turunduskomplekt, Porteri „viie jõu” metoodika, turunduskommunikatsiooni segu ja tootearenduse protsess. Vaatlete turunduse mõiste laiemat mõistmist, turunduse rolli, selle funktsioone ja erinevaid mõisteid, mis võivad turunduspraktikule abiks olla. Seejärel keskendute turundusteooria rakendamisele ja kohandamisele luksuse ja moemaailmaga.

Kogemusliku luksuse teooria ja praktikad, 15 ainepunkti

Te uurite luksuslike tarbekaupade ja teenuste sektoris välja kujunenud tänapäevaste teooriate, tavade, suundumuste ja tööharjumuste konteksti, keskendudes luksusreiside, motospordi, külalislahkuse ja tegevuste arenevale tööstusele.

Avastades, kuidas luksuslikud moemajad saavad koos tarbijatega luua tähendusrikkaid elamusi ja kogemuslikke luksusmomente, võimaldab see moodul teil mõista, kontseptuaalseid raamistikke ja teooriat globaalsete luksusteenuste valdkonda mõista, neid kriitiliselt hinnata ja kohaldada ning hinnata luksusteenuse täpsemaid valdkondi. Te arendate oma arusaamist luksusteenuste ja külalislahkuse organisatsioonikultuurist.

Loengutes käsitletakse teemasid, sealhulgas luksuskaupade tööstusharude kontekst, luksusbränditeenuste ja toodete omadused, luksusbrändide poliitökonoomia, tarbijate roll tööstuses ja peamised suundumused tööstuses. Saate teada, kuidas luua autentsed ja sisukad suhted luksustoodete tarbijatega ning kuidas neid suhteid arendada, luues maailmatasemel luksuskogemusi.

Globaalsed trendid ja areng luksuses, 15 krediiti

Luksusvaldkonnas on muutuste tempo kiire. Edukaimaid luksusettevõtteid vaidlustatakse regulaarselt ja nad peavad oma strateegilise suuna ümber mõtlema, et jääda tarbijatele oluliseks.

Konkurentsivõime tagamiseks peavad luksusettevõtted mõistma keskseid probleeme, mis seda sektorit muudavad. Selles moodulis uurite suundumusi ja arenguid, mis muudavad luksuslikku turgu ümber, ja hindate turundusmetoodikaid, mida luksusettevõtted peaksid välja töötama vastusena tarbijate muutustele. Toetudes uusimatele tööstusharu ülevaadetele ja turuandmetele, ühendame juhtumianalüüsi õppimise reaalse projektitööga ja võõrustame külalisesinejaid kogu luksustööstussektorist.

Keskendute luksussektori makrokeskkonnasurve analüüsimisele ja sellele, kuidas need viimasel ajal arenenud on. See hõlmab keskendumist tarbijate ootuste muutuvatele radikaalsetele muutustele ja digimaailma olulistele edusammudele, õppimisele, kuidas luksusettevõtted saaksid kõige paremini reageerida lühiajalistele suundumustele ja pikaajalistele muutustele, mis on vajalikud ellujäämiseks. Uuritakse uue tarbimismudeleid, keskendudes sellele, kuidas luksusorganisatsioonid saaksid reageerida eetiliste tavade, jätkusuutlikkuse, autentsuse, tarbijate loodud sisu ja jagamismajanduse globaalsetele suundumustele.

Moodide ostmine, turustamine ja logistika, 15 krediiti

Asetades toote moe- ja luksusturunduse keskmesse, kirjeldab see moodul, kuidas turunduse edukuse määravad moe- ja luksusettevõtted välja töötatud või hangitud toodete ja teenuste sobivus, tugevus ja eristatavus.

Toetudes programmi teiste moodulite väljatöötatud teadmistele ja arusaamadele, mis uurivad selliseid mõisteid nagu tarbija- ja turusuundumused ning tõhusa kaubamärgihalduse põhimõtted, keskendub see moodul andmeanalüüsi, finantstulemuste ülevaate ja projekti kavandamise põhioskustele. Tuginedes juhtivate veebiarendusagentuuride, näiteks WGSN ja InStyle, teadmistele ja teadmistele ning lisaks mitmesuguseid ettevõtteid esindavatele moe- ja luksusostjate teadmistele ja kogemustele, saate luua kontaktide võrgustiku ja väärtustada usaldusväärseid digitaalseid ressursse .

Mooduli tagamõte on paljastada teile võimalikult elulisel viisil keerukused, väljakutsed ja nõuded, mis on seotud tõhusa ostuplaani ja tegevuseelarve väljatöötamisega. Kõige olulisem on see, et see moodul annab teile võimaluse arutada hankeprotsessiga seotud eetilisi ja jätkusuutlikkuse küsimusi moe- ja luksusettevõtete tarneahela kõigis valdkondades. Alates ökoloogiliste ja planeete kaitsvate riigihangete edusammudega seotud tipptasemel teadusuuringute analüüsist pöörab moodul erilist tähelepanu ka eetilise ostupositsiooni võtmisega kaasnevatele eelistele ja väljakutsetele.

Tööstuse kogemus, 15 krediiti

See moodul on oluline ja eristav osa ettevalmistustest teie edukaks töötamiseks tööstuses või oma ettevõtte juhtimiseks. Kuna tulevane valdkonna spetsialist või ettevõtte omanik, on ülioluline, et te kogeksite tööstuse dünaamikat keskkonnas, kus saate teoreetilisi teadmisi empiiriliselt rakendada. Suhete loomise ja tööstussidemete olulisuse mõistmine on teie töökohal edu saavutamiseks ülioluline.

Mooduli eesmärk on pakkuda teile võimalusi:

 • Näidake oma planeerimis-, uurimistöö- ja ajajuhtimisoskusi
 • Arendage välja sobivad põhioskused, mis on vajalikud professionaalses keskkonnas osalemiseks, sealhulgas isiklikuks korraldamiseks, suhtlemiseks ja eesmärkide seadmiseks
 • Mõelge teoreetilistele teadmistele ja arusaamadele ning rakendage neid praktikas
 • Hinda kriitiliselt professionaalset organisatsioonilist keskkonda, võttes kokku parimad tavad ja parendusvõimalused
 • Arendage välja rida asjakohaseid eneseesitlusoskusi, mis toetavad teie ametialaseid püüdlusi
 • Terviklik valdkonnapõhine projekti

Luksusliku brändi strateegia, 15 krediiti

Võtke strateegiline ülevaade dünaamiliste omaduste ja võimaluste kohta globaalses luksuskaupade ja teenuste tööstuses, mis on täna üks kiiremini kasvavaid valdkondi ettevõtluses. See moodul on loodud luksusbrändi tootmise ja arendamise põhimõttel ning see annab teile üksikasjaliku ülevaate luksusest, kaubamärgist ja juhtimisest kogu väärtusahelas.

Teemade hulgas on ülevaade mõnedest olulistest brändiarenduse õnnestumistest ja ebaõnnestumistest luksusmaailmas, luksusbrändide positsioneerimine, hinnakujundus, juriidilised küsimused, luksusbrändistrateegiate kujundamine ja rakendamine, loovus luksusbrändide halduses ning jätkusuutlike, eetiliste ja autentsete kaubamärkide loomine. Kaasaegsete moeettevõtete analüüsi kaudu tutvustatakse teile uusimaid teooriaid koos luksusbrändide juhtimise erialasele orienteeritusele. Kursuse edukal läbimisel olete omandanud vajalikud teadmised ja oskused luksusbrändide turunduskampaaniate edukaks väljatöötamiseks, juurutamiseks ja juhtimiseks.

Ülemaailmsed moebrändid ja omnikanalikommunikatsioon, 15 krediiti

Turunduskommunikatsioon hõlmab meetodeid, protsesse, tähendusi, arusaamu ja toiminguid, mis on seotud toodete, teenuste ja kaubamärkide esitlemise viisidega, mida sihtrühm vaatab. Globaalne turg koosneb keerulistest konkurentide komplektist, kes võitlevad klientide eest kiiresti muutuvas keskkonnas, iga päev tekivad uued ettevõtted. Väikeettevõtted, Interneti-põhine tegevus ja globaalsed konglomeraadid on kõik osa ülemaailmsest luksus- ja moeturunduse keskkonnast.

Nendele ettevõtetele on oma toodete müümiseks saadaval üha suurenev valik meediume ja visuaalseid kommunikatsiooniplatvorme. Seetõttu on reklaamimis- ja turundusmeetodid pidevalt kasvavad ja kohanemas, kuna potentsiaalsete klientideni jõudmise võimaluste arv kasvab pidevalt ja alternatiivsed meetodid laienevad.

Selliste keerukate ja segaste turutingimuste taustal peavad tuleviku moe- ja luksusturunduse juhid suhtlema autentseid ja veenvaid kaubamärke omnikanaliliku lähenemise kaudu. Selles moodulis uurite ja uurite neid väljakutseid, uurides tõhusate turunduskommunikatsioonide mõjusid rahvusvaheliselt ja kõigil platvormidel. Moodul pakub teile kriitilisi teadmisi asjakohaste turunduskommunikatsiooni teooriate ja mudelite kohta ning tööstusnäiteid nii juhtivate kaubamärkide kui ka idufirmade poolt luksus- ja moemaailmas.

Moeajalugu ja kaasaegne kultuur, 15 ainepunkti

Selles moodulis tutvustatakse teile moeajalugu, keskendudes rõivaste, aksessuaaride ja nende reageerimisele kultuurimuutustele kogu aja vältel. Töötate nii koostöös kui ka individuaalselt, et analüüsida globaalse moe varasemaid ja praeguseid kontseptsioone, analüüsides suurte moemajade ja tulevaste disainerite stiile ja töid.

Keskendudes märkide tõlgendamisele tänapäeva moekultuuris ja stiili mõjule moodis, tutvustatakse selles moodulis mitut seost moetööstuse, muude loovusvaldkondade ja populaarkultuuri vahel. Seetõttu analüüsitakse kultuuri ja moe vahelist seost kriitiliselt, keskendudes võtmekujundajate olulisusele ja jaemüüjate rollile tarbija nõudmiste rahuldamisel.

Põnevas keskne juhtumiuuringus uurite Londonit ise, avastad paljusid Londonis esinevaid ikoonilisi pärandibrände ja kaalute nende arengut aja jooksul. Lisaks loengutele ja seminaridele külastate tänapäevaseid jaemüüjaid, näitusi ja galeriisid, sealhulgas Victoria & Alberti muuseumi ja Londoni muuseumi.

Mood ja luksusprojekt, 60 krediiti

Nurgakiviprojekt on mitmetahuline moodul, mis võimaldab teil kursuse läbimisel läbida mitmeid erinevaid marsruute. Selle mooduli eesmärk on julgustada teid valima marsruuti, kus saate näidata kursusest saadud teadmisi ja teadmisi ning näidata, kuidas seda saab konkreetses keskkonnas või kontekstis praktiliselt või teoreetiliselt rakendada.

Võimalikke marsruute on neli:

 • Dissertatsioon
 • Ärikonsultatsiooniprojekt - see hõlmab teie ettevõttes äriprobleemi lahendamise katset
 • Uus äriprojekt - teete ettepaneku alustava ettevõtmise kohta ning esitate kõik vajalikud materjalid ja põhjendused, mis näitavad, et ideel on reaalne potentsiaal ja eelised
 • Ühenda ettevõtlusega - liitute organisatsiooniga, millega te pole tuttav, ja tegutsete konsultandina, uurides uut turuvõimalust või uurides äriprobleeme

Õpetamine ja õppimine

Mõistame, et sellel kursusel võib teil olla hulgaliselt praktilisi teadmisi ja kogemusi. Me julgustame seda programmi raames ja soovime, et õpilased jagaksid üksteisega aktiivselt oma mõtteid ja kogemusi. Ärge muretsege, kui te pole mõnda aega formaalharidusega tegelenud - pakume kogu programmi vältel tuge õppeoskuste, akadeemilise analüüsi ja kirjutamise tavade osas.

Programmi filosoofia on seotud akadeemilise teooria ja praktilise kogemuse kokkuviimisega, et saaksite luua sügavama arusaamise ja arendada ennast üksikisiku ja juhina. Me julgustame teid osalema, sest õppevahendid sisaldavad selgesõnaliselt kõikide kursuste liikmete ja töötajate teadmisi, kogemusi ja oskusi.

Alustame intensiivse nelja nädala tuumikmooduliga, millele järgneb iga kaheksa-nädalane moodul. Teisel poolaastal on teil võimalus saada tööstusharu kogemusi. Kõik moodulid tarnitakse kasutades erinevaid õpetamis-, õppimis- ja hindamisstrateegiaid. Nende hulka kuuluvad loengud, seminarid, külalisesinejate programm, õpetused, õpikojad, veebimaterjalide kasutamine ja ülemaailmne kohvik-stiilis õppetegevus. Klassi tegevused, online-arutelud ja probleemide lahendamise harjutused võimaldavad teil saada tagasisidet oma teadmiste ja arusaamade kohta enne ametlikke kokkuvõtvaid hinnanguid.

Hindamine ja tagasiside

Teid hinnatakse iga mooduli õppimise ajal tehtud tööprogrammi kaudu. Siia kuuluvad ettekanded, kriitilised esseed, portfellid, kajastavad ajakirjad ja juhtumiuuringud. Me anname võimalusi formatiivse hindamise tagasiside andmiseks, et teavitada teie tööd enne iga mooduli juhendaja esitamist. Te saate üksikasjalikku tagasisidet hindamiste kohta, mis aitavad teil arendada ja pidevalt parandada oma tegevust programmi ajal. Nõuanded antakse arengu, täiendavate uurimisvaldkondade ja juhendite kohta, kuidas oma aineteadmisi parandada.

Uurimisvõimalused

Me kasutame oma laiaulatuslikku tööstussuhete ja partnerluste võrgustikku Londonis ja mujal, et pakkuda Teile võimalusi praktika, ärikonsultatsioonide või äriuuringute tegemiseks. *

* Sõltub kättesaadavusest.

Tasud ja rahastamine

Magistriõppe õppetasud 2019-20

Magistriõpe on suurepärane investeering ja tõestatult annab teie haridusele lisaväärtust *, mis tähendab, et õpid rohkem, teenite rohkem ja saavutate rohkem. Magistriõppe rahastamisel on abi mitmel viisil, alates stipendiumidest ja laenudest kuni uurimistoetuste saamiseni.

* Need, kes lõpetavad kraadiõppe, teenivad keskmiselt 6000 naela aastas rohkem kui ainult bakalaureuse kvalifikatsiooniga töötajad. - põhineb aastatel 2015-16 kõrgharidusest lahkujate sihtkoha (DHLE) andmetel.

York St John University õppemaks 2019-20 kraadiõppesse magistriõppesse astumisel on:

 • 9300 naela aastas Suurbritannia / EL, Jersey, Guernsey ja Mani saare õpilastele.
 • Aastas rahvusvahelistele (EL-i välistele) üliõpilastele 12 750 kr.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MA moediktori loominguline suund
  • London, Suurbritannia
 • MA Fashion Marketing and Global Cultures
  • London, Suurbritannia
 • MA Fashion Marketing and Sustainability
  • London, Suurbritannia