Keystone logo
Youngstown State University (YSU) MS keemia
Youngstown State University (YSU)

MS keemia

Request duration

Request teaching languages

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Keemiainstituut pakub õppekava, mille tulemuseks on MS kraad, mille kontsentratsioonid on saadaval järgmistes keemia valdkondades: analüütiline keemia, biokeemia, keemiaõpetus, anorgaaniline keemia, materjalide keemia, orgaaniline keemia ja füüsikaline keemia.

Kraadi nõuded

MS kraadiga on vaja vähemalt 35 semester tundi krediiti. Keemia 6975, 6980, 6981 ja 6982 on kõigilt õpilastelt nõutavad. Lisaks on nõutav 9 kuni 15 semestri sisu kursused, sõltuvalt praktika eksamitest. Vähemalt 6 tundi 6990 on vajalik ka kraadi. Õppetööde assistendid peavad registreerima igal poolaastal keemia 6976, 6977 või 6978, nagu on määranud osakonna esimees. Lõpetamiseks peab üliõpilane saavutama keemia tasemepunkti keskmise 3,0 või kõrgema taseme ja peab täitma vastuvõetava väitekirja.

Sisu kursused on spetsialiseeritud keemiast koosnevad materjalid, sealhulgas keemiaosakondades täiendatud ja eriteemalised kursused. Vaja on 15 sisu kursust, millest vähemalt üheksa peab olema 6900 tasemel. Need ja valikained (mis võivad sisaldada täiendavaid ainepunkte Chem 6990-s) valitakse konsultatsioonides õpilase nõustajaga.

Vastuvõtutingimused

Lisaks magistriõppe miinimumnõuetele peab keemiaosakonna magistrikursuste vastuvõtu taotleja esitama keemia- või sellega samaväärse bakalaureuse magistriõppe. Tavaliselt tähendab see vähemalt ühe aasta orgaanilise keemia ja füüsikalise keemia semestri läbimist. Neil juhtudel, kui bakalaureuse ettevalmistus on pisut puudulik, võib taotleja ajutise staatuse saamiseks osakonna juhataja ja kõrgkooli dekaan heaks kiita.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • ROHELINE keskkonnaanalüütilise keemia ja mikrobioloogia (EACM) kraadiõppe programm
    • Pau, Prantsusmaa
  • Keemiatehnika, rakenduskeemia ja materjaliteaduse magistriõpe
    • Lyon, Prantsusmaa
  • Nanoteaduse ja nanotehnoloogia magister
    • Vigo, Hispaania