Keystone logo
Zhejiang Chinese Medical University

Zhejiang Chinese Medical University

Zhejiang Chinese Medical University

Sissejuhatus

Zhejiang Chinese Medical University (ZCMU) asub Qiantangi jõe lõunakalda lähedal Hangzhou linnas, mis on maailmakuulus turismikuurort, mis on tuntud oma kauni maastiku ja rikkaliku kultuuripärandi poolest. ZCMU on õppe- ja teadustööle suunatud ülikool, mille juhtivateks aineteks on Hiina traditsiooniline meditsiin (TCM) ja Hiina Materia Medica. Zhejiangi provintsi võtmeülikoolina ehitavad selle Zhejiangi provintsi rahvavalitsus, Hiina traditsioonilise meditsiini riiklik administratsioon ja Hiina Rahvavabariigi haridusministeerium.

Juuni 1953. aasta juunis TCMi Zhejiangi koolituskoolist asutati TCMi Zhejiangi kolledž ametlikult juunis 1959. See oli 1998. aastal õigustatud doktorikraadi andma ja kolis 2000. aastal Hangzhous asuvale Binjiangi kõrghariduse tsoonile. see nimetati ümber Zhejiang Chinese Medical University (ZCMU). 2015. aasta septembris võeti kasutusele Fuchuni ülikoolilinnak. Ülikoolil on nüüd kaks ülikoolilinnakut, mille pindala on ligi 1000 mu, ehituse kogupind ületab 470 000 ruutmeetrit.

ZCMU seab nüüd koolid, sealhulgas kliinilise meditsiini esimene kool, teine kliinilise meditsiini kool, kolmas kliinilise meditsiini kool (rehabilitatsioonimeditsiini kool), kliinilise meditsiini neljas kool, Hangzhou kliinilise meditsiini kool, kliinilise põhimeditsiini kool , Rahvatervise kool, stomatoloogiakool, farmaatsiateaduste kool, põetuskool, meditsiinitehnoloogia ja infotehnoloogia kool, eluteaduste kool, humanitaarteaduste ja juhtimiskool, täienduskoolituskool, rahvusvaheline hariduskolledž, marksismi instituut , Kehalise kasvatuse osakond ning innovatsiooni ja ettevõtluse instituut. ZCMU-l on 3 otseselt seotud haiglat, Zhejiang Chinese Medical University esimene liithaigla (Hiina traditsioonilise meditsiini Zhejiangi provintsi haigla), Zhejiang Chinese Medical University teine liithaigla (Zhejiangi provintsi Xinhua haigla) ja Zhejiangi kolmas Zhejiang Chinese Medical University (Zhejiangi provintsi Zhongshani haigla). Pealegi on ZCMU-ga seotud veel 22 haiglat, mis asuvad Zhejiangi provintsi erinevates linnades.

Asukohad

  • Hangzhou

    Bin Wen Lu,548, , Hangzhou

    Programmid

      Küsimused