Keystone logo
Zaragoza Logistics Center

Zaragoza Logistics Center

Zaragoza Logistics Center

Sissejuhatus

Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) on Hispaania Aragoni valitsuse poolt koostöös Massachusettsi Tehnoloogiainstituudiga (MIT) ja Zaragoza ülikooliga loodud teadus- ja haridusinstituut . 2003. aastal asutatud ZLC ülikoolilinnak asub “Dinamiza äripargis”, mis on kavandatud vastama ettevõtete ruumi- ja töövajadustele pärast EXPO Zaragoza 2008.

ZLC missioon on luua rahvusvaheline logistika ja haridusalase teaduse tippkeskus, mis tegeleb aktiivselt tööstuse ja avaliku sektoriga teadmiste arendamiseks ja levitamiseks. Oma ülesande täitmiseks tegi ZLC partnerluse MIT Transpordi ja Logistika Keskusega, et moodustada MIT-Zaragoza rahvusvaheline logistikaprogramm, mis on ainulaadne koostöö mudel tööstuse, valitsuse ja akadeemiliste ringkondade vahel. See edukas partnerlus viis MIT globaalse SCALE võrgustiku loomiseni, mis hõlmab nüüd nelja mandrit. Lisaks osaleb Zaragoza Logistics Center mitmetes riiklikes ja rahvusvahelistes teadus- ja haridusalgatuses.

2008. aastal tunnustas Hispaania haridus- ja teadusministeerium ZLC ametlikult teadmussiirde ZLC (KTO). ZLC on logistika ja tarneahela juhtimise valdkonna teadusuuringute riikliku tippkeskuse CNC LOGISTICA liige, mille ZLC lõi 2006. aastal koos kolme teise asutusega. Selle keskuse osalus seab ZLC juhtrolli logistika ja tarneahela juhtimisega seotud uurimis-, arendus- ja innovatsioonialgatuste määratlemisel ja koordineerimisel kogu Hispaanias. ZLC on oma tegevuses jätkanud kohaliku hoiupanga Ibercaja ja Euroopa Sotsiaalfondi tuge.

Ülikooli omadused

  Sisseastumised

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Zaragoza

   Zaragoza Logistics Center Avenida de Ranillas 5, edificio 5A (EXPO), planta calle, 50018, Zaragoza

  • Cambridge

   Cambridge, Ameerika Ühendriigid

   Küsimused