Keystone logo
Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Asukoht

Leiate Zuyd University of Applied Sciences lõunapoolsem osa Hollandi kiilutud Saksamaal ja Belgias. Avasta selle ristteel riikide, kultuuride ja keelte kui rahvusvaheline ja elav õpikeskkond ootab. Euroopa pealinnades Amsterdam, Brüssel, London ja Pariis on ukselävel.

tasumata koolitus

Kell Zuyd, saate ootan, et saada oma rahvusvahelist karjääri välja, et hea algus. Te saate tasumata koolitus vanem või juhtival ametikohal. Zuyd projekti õppe meetod võimaldab töötada väikestes rühmades mitte rohkem kui 15 üliõpilast, keda toetasid juhendaja. See meetod julgustab sind aktiivselt osaleda grupi arutelusid ja suurendada oma probleemi lahendamise oskusi.

Väikesemahuline ja isikliku

Zuyd pakub väikesemahulise, intiimne õpikeskkonna, kus kõik kasu suurem institutsioon. Hoolimata sellest, et üks suurimaid TTK on riigis kõik Zuyd teaduskondades on suhteliselt väikesed, Tihe kogukondades, kus sa leiad isiklik ja tervitades atmosfääri. Loengud on interaktiivne, kus on ruumi isiklikku juhendamist, samuti vabadust areneda kvalifitseeritud ja loominguline professionaalne.

Asukohad

  • Maastricht

    Brusselseweg 150, 6217 HB, Maastricht

    Küsimused