We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Asukoht

Leiate Zuyd University of Applied Sciences lõunapoolsem osa Hollandi kiilutud Saksamaal ja Belgias. Avasta selle ristteel riikide, kultuuride ja keelte kui rahvusvaheline ja elav õpikeskkond ootab. Euroopa pealinnades Amsterdam, Brüssel, London ja Pariis on ukselävel.

tasumata koolitus

Kell Zuyd, saate ootan, et saada oma rahvusvahelist karjääri välja, et hea algus. Te saate tasumata koolitus vanem või juhtival ametikohal. Zuyd projekti õppe meetod võimaldab töötada väikestes rühmades mitte rohkem kui 15 üliõpilast, keda toetasid juhendaja. See meetod julgustab sind aktiivselt osaleda grupi arutelusid ja suurendada oma probleemi lahendamise oskusi.

Väikesemahuline ja isikliku

Zuyd pakub väikesemahulise, intiimne õpikeskkonna, kus kõik kasu suurem institutsioon. Hoolimata sellest, et üks suurimaid TTK on riigis kõik Zuyd teaduskondades on suhteliselt väikesed, Tihe kogukondades, kus sa leiad isiklik ja tervitades atmosfääri. Loengud on interaktiivne, kus on ruumi isiklikku juhendamist, samuti vabadust areneda kvalifitseeritud ja loominguline professionaalne.

Ülikooli omadused

Maastrichti Hotel Management Schoolis õppivad üliõpilased elavad 1. kursusel ülikoolilinnakus koos esimese kursuse kaasüliõpilastega. Loomulikult aitame ka teiste programmide üliõpilasi vastavalt nende soovidele sobiva eluaseme leidmisel. Eluaseme veebisaitide lingid leiate ülikooli veebisaidilt.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Andekatele ja kõrgelt motiveeritud ELi-välistele üliõpilastele, kes taotlevad valitsuse rahastatavat, täielikult inglise keele õpetatavat bakalaureuse- või magistriprogrammi, on saadaval mitut tüüpi stipendiume. Zuyd pakub kolme stipendiumi. Lisateabe saamiseks külastage ülikooli veebisaiti.

  Campus Life & Facilities

  Zuyd pakub hotellijuhtimise, Euroopa uuringute ja rahvusvahelise äriprogrammi jaoks veebisõpru (ilma vestlusrobotita, praegused (rahvusvahelised) üliõpilased). Küsige meie õpilastelt kõike programmide, üliõpilaselu, Covid-19 ajal üliõpilaseks olemise, ettevalmistuste ja ootuste kohta. Kõik meie sõbrad leiate õppeprogrammide veebisaitidelt.

  Zuyd University of Applied Sciences , Maastrichti Ülikool ja Maastrichti linn lõid platvormi kõikidele praktilistele küsimustele, mis välisüliõpilastel võivad tekkida (eluase, kindlustused, töökohad, õppelaenud, õigusabi jne). Minu Maastrichti veebisaidil. Siit saavad nad kõik vastused ja vajadusel abi.

  Maastrichtil on (rahvusvahelistele) üliõpilastele palju pakkuda. Koos Maastrichti ülikooli välistudengitega on linnas suur rahvusvaheliste üliõpilaste arv. See pakub põnevat tudengielu koos kõikvõimalike spordiklubide, õppeklubide, üliõpilasühingutega jne. Uuri lähemalt ülikooli kodulehelt!

  Asukohad

  • Maastricht

   Brusselseweg 150, 6217 HB, Maastricht

   Küsimused