Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 MA sisse Ärianalüüs 2023

4 MA Programmid sisse Ärianalüüs 2023

Ülevaade

Pärast bakalaureusekraadi teenimist on paljudel üliõpilastel võimalus omandada magistriõpe (MA) vastavas õppes. Need kraadiõppeprogrammid pakuvad kõrgharidust konkreetses erialal. Seda kraadi saab tavaliselt teenida kahe kuni kolme aasta jooksul ja see nõuab mõnikord uurimistöö, doktoritöö või projekti lõpuleviimist.

Mis on äriintelligentsi magistriõpe? Mõiste äriintelligentsus viitab organisatsiooni töötlemata andmete analüüsimisele tarkvararakenduste abil. Kursused hõlmavad mitmesuguseid teemasid, sealhulgas andmete haldamist, statistikat, andmete kaevandamist, sotsiaalvõrgu analüüsi, protsesside modelleerimist, tehnoloogiaid, juhtimist ja palju muud. Mõned programmid nõuavad nurgakivi, mis võib olla kursuse, uurimistöö või lõputöö vormis. Õppurite olemus tähendab ka seda, et online-kursuste valikud on laialdaselt kättesaadavad, mis on suurepärane uudis rahvusvahelistele tudengitele ja kaugõppe võimalusi otsivatele üliõpilastele.

Ettevõtlusalase informatsiooni magistrikraadi teenimise eelised hõlmavad põhjalikumate andmete paremat mõistmist ja juhtivustaseme positsioonide konkurentsivõime kasvu. Online-kursuste korraldamisel saab kraadi ka töötamise ajal teenida, mistõttu on see mugav valik neile, kes soovivad tööle asuda.

Magistrikraadi maksumus erineb sõltuvalt õppeperioodist ja koolist, kus kursusi pakutakse. Õpperegistri tasu võib olla erinev kui ülikoolilinnakursustel käimine. Oma kraadi teenimise kulude üksikasjade õppimiseks võta ühendust oma valitud kooliga.

Erinevad karjäärivõimalused on lõpetajatele, kellel on äriteaduse kraad. Paljud ametikohad on juhtimistasandil, sealhulgas ärijuhtumi direktor või juhataja. Teisteks ametikohtadeks on ettevõtte äriteabe analüütik, ärijuhtumitehnik, arendaja ja konsultant. Selliste ametikohtade hulka kuuluvad sageli konsultatsioonid organisatsiooni klientidega, andmete kogumine mitmest allikast, keerukate andmebaasidega töötamine ning aruannete ja analüüside koostamine.

Kui soovite infotehnoloogiaalast õpingut veelgi keskenduda, on äriteavet suurepärane võimalus siseneda. MA saab teenida internetis ja kraad muudab teid konkurentsivõimelisemaks suurettevõtete positsioonide jaoks. Lisateabe saamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • MA
 • Ärinduse uuringud
 • Ärianalüüs
Õppevaldkonnad
 • Ärinduse uuringud (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm