Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne MA sisse Ärieetika 2023/2024

1 MA Programmid sisse Ärieetika 2023/2024

Ülevaade

MA on magistrikraadi kraad. Pärast bakalaureusekraadi teenimist nõuab tavaliselt veel kaks aastat. Tavaliselt kehtib MA kunsti- ja kultuuriteemadel.

Mis on ärieetika magistriõpe? See on magistrikraad, mis keskendub eetikale ja ettevõtte vastutusele. Enamik programme on mõeldud inimeste ettevalmistamiseks juhtidele, kes suudavad vastata uutele juhtimisprobleemidele. Üliõpilasena võite tutvuda meetodeid ja strateegiaid, mis aitavad firmat vähendada riske ja toetada eetilisi äritavasid. Tavaliselt õpetatakse õpilastele ärimeetodeid, et arendada paremaid suhteid valitsuste ja reguleerivate asutuste, sidusrühmade ja kogukondadega. Õpilased võivad võtta selliseid kursusi nagu eetikakultuur, regulatsioonid ja regulatsioonid, juhtimine ja eetika, raamatupidamine ja eetika.

Lõpetanud ärieetika magistriprogrammi, võite leida, et olete välja töötanud tugevama otsustusvõime. Võimalus teha kiireid ja pädevaid otsuseid on paljudele tööandjatele hindamatu ja igapäevases elus kasulik. Samuti võite avastada, et olete omandanud kõrgema juhtkonna ja probleemide lahendamise oskused.

Magistrikraadi ärieetikas pakutakse ülikoolides kogu maailmas. Selline asukoha ja programmi tüüpi mitmekülgne mitmekesisus toob kaasa mitmesuguseid kulude valikuid. Leia programm, mis töötab teie jaoks ja otse kooliga.

Enamik MA ärieetika programmides valmistab õpilasi ette karjäärirolli vastavuse, ärieetika, riskijuhtimise, auditeerimise, ettevõtete sotsiaalse vastutuse, tarnijate juhtimise, ettevõtte kommunikatsiooni ja ettevõtte vastutuse valdkondades. Nendes valdkondades võite leida töökoha, mis töötab täitmise eest vastutava ametniku, ettevõtte audiitori või konsultandi, äri ajakirja kirjutamise, turunduse eest vastutava ametniku või finantseerimise järgimise koolituse koordinaatorina.

Ettevõtte eetika magistrikraadi saamine aitab edendada oma karjääri. Paljud ülikoolid pakuvad täistööajaga, osalise tööajaga ja veebiprogramme õpilastele, kellel valida. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Eetika
  • Ärieetika
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Seotud õppesuunad