Keystone logo

36 MA Programmid sisse Haridus Õpetamine Õpetajaharidus 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Haridus
  • Õpetamine
  • Õpetajaharidus
Õppevaldkonnad
  • Haridus (36)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Haridus Õpetamine Õpetajaharidus

Paljud õpilased otsustavad astuda kraadiõppesse pärast bakalaureusekraadi omandamist. Magistrikraadiga tegeleja hakkab omandama magistriõppe (MA). Pärast seda võivad üliõpilased jätkata doktoriõpinguid või otsustada tööjõudu siseneda. Karjäärivõimalused paranevad sageli kapteni kraadiga.

Mis on õpetajahariduse magistrikraad? See magistriõppekava eesmärk on edendada haridust üksikisikutele, kellel on nii bakalaureuse kraadi kui ka kogemusi klassiruumis õpetamiseks. Täiendav ametialane areng, kursuste keskendumine haridusalasele uurimistööle ja õppekavade teooriale ja poliitikale. Muud kursused erinevad sõltuvalt sellest, millist eriala üliõpilane valib. Mõned näited on varajane lapsepõlv, teadusharidus, matemaatika ja tööstuse õpetajad.

Õpetajaid, kes õpivad magistriõppes õpetajahariduses, parandavad sageli oma teadmisi haridustehnoloogiast ja õpivad uut tehnikat õpilaste motiveerimiseks. Lõpetajad parandavad tavaliselt oma aja juhtimist ja organisatsioonilisi oskusi, mis võivad olla kasulikud kõigis eluvaldkondades.

Kolledž või ülikool, kus üliõpilane otsustab osaleda, samuti selle asukoht, määrab, kui palju magistrikraadi kulusid maksab. Õpilased võivad arvestada ka programmi pikkusega ja seda, kas nad saavad stipendiumi või stipendiumi.

Inimesed, kes lõpetavad õpetajahariduse magistrikraadi, õpivad tavaliselt juba põhihariduses, keskhariduses või keskhariduses. Selle magistrikraadi abil võivad õpetajad omandada kõrgemale palgaastmele või karjäärile, näiteks akadeemilisele direktorile või kolledži professorile. Teised võimalused hõlmavad kooliõpetaja, direktori või dekaani tööd. Mõned kõrgkoolid võivad isegi saada loomaaedade, muuseumide või muude populaarsete väljapääsu kohtade hariduskoordinaatoriteks.

Kuigi mõned otsustavad oma õpetajakoolituse kraadi omandada isiklikult, paljud otsivad online kursusi, mis võimaldavad neil paindlikult õpetada, kui nad töötavad oma hariduses. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.