Keystone logo

26 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Regioonaaluuringud Aasia uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Regioonaaluuringud
  • Aasia uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (26)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Regioonaaluuringud Aasia uuringud

Master of Arts või MA, on ülemaailmselt tunnustatud akadeemiline saavutus, mis põhineb omandatud oskuste seotud bakalaureuse kraadi programmi. Õpilased kaasati Master of Arts programmid on tavaliselt lõpule kursuste paljusid distsipliine, sealhulgas, kuid mitte ainult, inglise, ajalugu, humanitaar-, filosoofia, teoloogia, kujutav kunst, ja sotsiaalteadused.

Just see, mida on MA Aasia Studies? Üliõpilased, kes Registreeruda Master of Arts in Asian Studies programmi põhjalikult uurima Aasia üha levinud rolli ülemaailmse kaubanduse, poliitika ja kultuuri, ja need on üldiselt valmis võtma rolle, mis on seotud väga keeruliste majanduslike, diplomaatiliste ja kultuurilisi küsimusi. Ühine teemasid uuringus Asian Studies MA programm hõlmab Aasia ajaloo, poliitika, julgeoleku, keele ja kultuuri.Edukad lõpetajad saavad vajalikud teadmised ja oskused töötada mitmesuguseid kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi positsioone.

Täpsem Asian Studies kraadi omanikud on vajalikud oskused, et võtta lai valik hästitasustatud ametikohtadel, mis hõlmavad ajalugu, kaubanduse, politoloogia, antropoloogia, sotsioloogia ja võõrkeeli. Nad on valmis töötama arvukate rahvusvaheliste positsioonide ja saab üldjuhul käsu kõrgemad palgad kui oma bakalaureuse kraadi hoidva karjääri konkurendid.

Maksumus saada Master of Arts varieerub suuresti koolist kooli ja riigiti, nii et see on oluline, et huvitatud õpilased ühendust iga kooli huvi konkreetsete õppemaksu teavet.

Üliõpilased, kes edukalt lõpule Master of Arts in Asian Studies kraadi programm on valmis töö paljusid ülemaailmse seisukohti ja tööstuse ning nad suudavad saada ametialase positsiooni, mis on seotud valitsuse ja poliitika, rahvusvahelised teenused, teaduse, hariduse ja ettevõtluse , muu hulgas sellega seotud valdkondades.

&nbsp

Kui MA Aasia Studies kõlab nagu midagi, mida sa tahaksid tegeleda, uurida mitmeid võimalusi kogu maailmas kasutatakse Masterstudies "ulatuslik andmebaas ja plii vormis. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.