Keystone logo

1 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Komponeerimise õpingud Aimekirjandus 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Komponeerimise õpingud
  • Aimekirjandus
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Komponeerimise õpingud Aimekirjandus

Magistriõppeid taotletakse pärast üliõpilaste bakalaureusekraadi lõpetanutega. Magistrikraadi programmid kestavad tavaliselt kaks aastat ja on tihti teada intensiivsete uurimisvõimaluste, keskendudes kunstidele ja õpikogemuste rahuldamisele.

Niisiis, mis on metafüüsikakirjanduse MA? Nendel programmidel on sageli mitmesugused klassid mitmes kirjutamisringkonnas. Teilt võidakse paluda võtta klassid, kuidas kirjutada kõike alates memuaaridest luule. Sellistele kraadidele pakutakse tihtipeale artikleid, ülevaateid ja kõnesid õpetavate klasside jaoks. Mitte-kirjanduse kirjutamise programmid pakuvad tavaliselt palju aega, et lugeda eeskujulikke kirjalikke töökohti ja õppematerjalide kirjutamist. See annab õpilastele võimaluse saada tagasisidet oma töö kohta ja parandada oma proosa.

Magistriõppe tasemel õpetamise eelised hõlmavad paranenud analüütilisi oskusi ja retoorilist oskust, mis on kasulikud andmete analüüsist avaliku esinemise saavutamiseks. Õpilased töötavad ka täiustatud keele täpsuse suunas - kõik need oskused on paljude teiste karjäärivõimalustega hõlpsasti tõlgitud.

Mitte-kirjanduse kirjutamise magistriõppe kulud sõltuvad nii ülikoolist kui ka selle asukohast. Võtke ühendust oma akadeemilise nõustajaga, et saada üksikasjalikke andmeid oma soovitud MA programmi maksumuse kohta.

Paljud õpilased, kes õpivad kirjandust kirjutades, on kirjanikud ja toimetajad, kes tagavad vabakutseliste kokkulepete ja ametikohtade. Võite ka valida karjääri õpetajana kirjalikult või avaliku esinejana - iga neist distsipliinidest on hästi kätte võime end väljendada hästi kirjalikult. Pärast lõpetamist on ka üliõpilased jätkanud karjääri ajakirjanduses, kirjastamises ja äritegevuses. Mitte-kirjandusteoste võib ka hästi kasutada karjääri mittetulundusliku organisatsiooni või kui keskkonna kirjanik ja teadlane.

Mittefüüsika kirjutamise magistriõppeid saab teenida nii veebis kui ka isiklikult kogu maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.