Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 12 MA sisse Animatsioon 2023

12 MA Programmid sisse Animatsioon 2023

overview

Magistriõpe on kõrgtasemel haridus, mis on mõeldud üliõpilastele humanitaarteaduste või sotsiaalteaduste valdkonnas. Enamik üliõpilasi õpivad seda haridusteed pärast bakalaureusekraadi teenimist samas valdkonnas. MA võib olla tõhus viis, kuidas õpilased saavad tulutoovamat karjääri.

Mis on animatsiooni MA? Animatsioon on mitmekülgne ja loominguline visuaalse ja liikuva kunsti uurimine. Animatsioonid on vastutavad paljude armastatu karikatuuride, filmide ja videomängude ning muude ikooniliste loomingute arendamise eest. Animafilm on üles ehitatud, et teavitada õpilasi selle disaini meetodi tehnoloogiatest, meetoditest ja filosoofiatest. Paljude kaasaegsete animatsiooniprogrammide lahutamatuks osaks on digitaalne meedia, sealhulgas veebidisain, eriefektid ja videomängude tootmine.

Animafilmide õpilased õpivad sageli organiseeritud, sõltumatuid töötajaid. Paljud tööandjad leiavad, et animatsiooni õpilased pole mitte ainult loomingulised, vaid ka väga analüütilised. Need tunnused võivad aidata lõpetajal tulevikus mitmesuguste tööstusharude jaoks veelgi enam tähelepanu pöörata.

MA-i teenimise maksumus võib sõltuda kooli riigist ja õppekava pikkusest ja tüübist. Õpilased leiavad lisateavet nende programmide õppimise kohta, pöördudes kooli vastuvõtukeskuse poole.

Animafilmide karjäärivõimalused on väga konkurentsivõimelised, kuid animatsiooni magistriõppes võib aidata ülikoolilõpetajatel kindlustada positsioone ainult bakalaureusekraadi või vähemate ainetega. Kuna tehnoloogia areneb, võivad õpilased näha ka töökohtade arvu kasvu digitaalsete animaatorite jaoks. Paljud üliõpilased jätkavad tööd traditsioonilises meedias nagu kino ja televisioon, kuid palju tööd leidub ka veebiainidel. Mõned karjäärinimed hõlmavad digitaalseid animaatoreid, veebidisainerit, digitaalreklaamijaid, videomängude kujundajat ja palju muud.

Ülemaailmne ülikool pakub animatsiooni magistriõppes. Õpilased võivad ka kaugõpet läbi lugeda veebikursustel, mis võimaldavad kodust kraadi saada. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • MA
  • Kunstiteadus
  • Kujutav kunst
  • Animatsioon
fields_of_study
  • Kunstiteadus (12)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format