We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

20 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Antiikkultuuri uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

 • MA
 • Humanitaarteadused
 • Antiikkultuuri uuringud
Õppevaldkonnad
 • Humanitaarteadused (20)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  MA Programmid sisse Humanitaarteadused Antiikkultuuri uuringud

  Magistrikraad (MA) on esimese astme kraadiõpe, mis antakse neile, kes õpivad humanitaarteadustes või sotsiaalteadustes, et suurendada teadmisi konkreetses valdkonnas. See vastab bakalaureuse taseme bakalaureusekraadile ja eelneb doktoriõppesse.

  Mis on magistrikraad klassikalises uuringus? Selles astmes keskendutakse Vana-Kreeka ja Rooma kirjanduse, kultuuri ja keele uurimisele ja uurimisele. See võib hõlmata ka iidset Ida-uuringut. Kursuste hulka võivad kuuluda uurimismeetodid, Kreeka ja Rooma antiik, judaism, kristlus ja Egiptus. Sõltuvalt õppetöö fookusest võivad olemas olla täiendavad kursused ladina, vanakreeka filosoofia, arheoloogia ja ajaloo alal.

  Klassikaliste õpingute magistriõppe üliõpilased omandavad teaduslike väljaannete ja ettekannete jaoks vajalikud teadustöö oskused. Samuti arendavad nad kriitilise mõtlemise oskusi, mis teenivad neid hästi akadeemilistes ringkondades. Kuna selline programm paneb suure rõhu kirjalikule ja suulisele väljendusviisile, paranevad ka suhtlemisoskused.

  Seda tüüpi programmide kulu võib institutsioonide lõikes kõikuda, kusjuures asukoha ja programmi pikkus on kokku kogunud. Huvitatud õpilased peaksid lisateabe saamiseks võtma ühendust programmide nõustajatega. Programmid võivad kesta vahemikus üks kuni kolm aastat.

  Lõpetajad MA klassikaliste uuringute programm võib jätkata doktoriõppe õpinguid pärast teenida kraadi. Nad muutuvad tihti ülikoolide teadlasteks, teadlasteks, õppejõududeks ja professoriteks. Samuti võivad nad võtta keskastme või kogukonna kolledžites õpipositsioone, saada ajakirjanikeks või toimetajad väljaanneteks või leida positsioone muuseumi arhiivis või kuraatorina. Arheoloogilised ettevõtted palkavad sageli konsultante ja klassitsistikke, kes on selles valdkonnas väljaõppinud.

  Klassikaliste uuringute magistriõppe programme saab ülikoolilinnakutes üle maailma. Paljud neist on võrgus kättesaadavad, mis võimaldab ajakava ja asukoha paindlikkust. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.