Keystone logo

41 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Antropoloogia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Antropoloogia
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (41)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Antropoloogia

Õpilased, kes on huvitatud teenida kõrghariduse pärast oma bakalaureuse kraadi võib kasu registreerimisega kapten 's programmi. Master 's aste on tavaliselt teenitud 1-2 aastat.

Mis on MA antropoloogia? Lõdvalt määratletud, antropoloogia on uuring inimeste käitumist ja uurimine kultuuriliste ja sotsiaalsete teemade piires ühiskonnas. See kapten 's programmi sukelduda uuringud kultuuri suhted inimeste evolutsiooni ja bioloogia, keeled, arhitektuur, kunst, muusika ja inimese eksisteerimiseks. Kursused hõlmavad, kuidas inimesed rändavad maailma kohta, eri maailmajagudes ja selle erinevate kultuuride ja arengut inimese liigid.

Õpilased, kes otsustavad saada oma master 's selles valdkonnas saavad teadmisi, mis saavad neile väljaspool kolledži seade. See hõlmab oskusi analüütilises lugemine, tähelepanu detailidele, ettevaatlik arvestuse pidamise ja kriitilist mõtlemist.Enamik kursusi katab ajaloolise kulude ja bioloogilise, mis kehtivad praeguses seisus inimkonna kui ka oma rikkaliku ajaloo. Õpilased õpivad ka põhiõiguste seaduste pärilikkuse ja nende mõju elanikkonnale ja ühiskonnale.

Registreerimine kulud ja õppemaksu sõltub kooli ja kus asub. Huvitatud õpilased peaksid võtma ühendust asutuse otse teada saada, kas programm on mõeldud just nende karjääri eesmärk vajadustele.

Kuigi paljud lõpetajate programm traditsiooniliselt minna tööle kõrgkoolides kui teadlane või õpetaja, seal on palju muid karjääri võimalusi koolitatud antropoloogid. Lõpetamisel oma isanda 's lõpetajad saavad minna tööle füüsilise antropoloogia laboritele arheoloogilised paigad, muuseumides või valdkondades ühiskonnaõpetus teadustöö. Turg kultuuriantropoloogid on samuti suurenenud, kuna nõudlus inimeste ja käitumishäirete uurimis- suureneb.

Paljud asutused pakuvad online klasside kaugõppe mooduleid toetada õpilaste piiratud vahendite kasutamise. On ka osalise tööajaga ja täistööajaga programme valida, mis pakuvad suuremat paindlikkust. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.