Keystone logo

66 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Arengu-uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Arengu-uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (66)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Arengu-uuringud

Arenguuringute valdkond ühendab sotsiaalteadused ja rahvusvahelised suhted vaesuse ja majandusliku ebavõrdsuse probleemide lahendamiseks. Kõrgharidusalane ettevalmistus annab õpilastele karjääri, kes võtavad meetmeid, et leevendada nende ebavõrdsusega seonduvaid probleeme.

&nbsp

Mis on magistrikraad arengusuuringutes? Arenguõppe valdkond hõlmab mitmeid erialasid, et saada arusaamist progressi keerukatest elementidest. Õpilased õpetavad majandusteadust, antropoloogiat, ökoloogiat ja poliitilist sotsioloogiat ning õpivad arenguprotsessid ülemaailmsel, piirkondlikul ja kohalikul tasandil. Programmi hindamise, disaini ja juhtimise vahendite ja vahendite arutamine valmistab ette kõrghariduse, et juhtiv roll kultuuri täiustamisel. Kursused rõhutavad suhtlemist, võrgustike loomist ja propageerimist, et edukad kandidaadid saaksid muutusi hõlbustada. Arengus pakutakse erialasid, mis on seotud majanduse, poliitika, konfliktide ja sotsioloogiaga. Välisuuringuid julgustatakse ja praktika on kohustuslik paljudes programmides. Sageli on vaja magistritöö.

&nbsp

Selle õppetöö eelised on nii isiklikud kui globaalsed. Inimesed saavad paremini tundma kultuurilist mitmekesisust ja arendada oskusi, et parandada inimestevahelisi suhteid. Maailm saab kasu panustest, mis ilmnevad siis, kui surutud alad kogevad majanduskasvu.

&nbsp

Selle valdkonna kulu erineb vastavalt kooli, asukoha ja kursuse nõuetele. Taotlejad, kellel on varasem seotud haridus või kogemus, võivad saada arenenud seisundi. Õpilased peaksid uurima oma valikuvõimalusi, mis kõige paremini vastavad nende soovidele ja huvidele.

&nbsp

Karjäär selles valdkonnas võib olla globaalne või kohalik. Tulevased tööandjad hõlmavad valitsusi, abiorganisatsioone, rahvusvahelisi institutsioone ja arendusasutusi. Teadlasi on vaja haridus-, äri- ja valitsusasutustes. Lõpetajad on varustatud karjääri programmide ja finantsanalüütikute, majandusteadlaste ja poliitikud. Võimalused on saadaval ka rahvusvahelises äris ja rahanduses. Spetsialistid võivad ka valida arenguriikides.

&nbsp

Arenguuringute kõrgeltarenenud kraad on globaalse ulatusega, pakkudes vahendeid elutingimuste parandamiseks depressiooniga piirkondades. Et alustada oma karjääri selles rahuldust pakkuvas valdkonnas, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.