Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 17 MA sisse Arheoloogia 2024

17 MA Programmid sisse Arheoloogia 2024

Ülevaade

Master of Arts kraadi arheoloogia võib sobida post-küpsustunnistuse õpilastele, kes otsivad karjääri praktiline uurimistöö või arheoloogilise välitöö. MA programm võimaldab üliõpilasel sügavamalt mõista inimkonna ajaloos läbi uuringu materjalidega, mis iidsed tsivilisatsioonid on maha jäänud.

Mis on MA Arheoloogia? MA arheoloogia koolitab üliõpilane praktilisi arheoloogiliste tööde, sealhulgas taastumas, käitlemise ja tõlgendamisel esemeid valdkonnas. Õpilane saavad ka õpetust seotud kognitiivse valdkonnas nagu antropoloogia, ajalugu või kunstiajalugu. Paljud õpilased valida spetsialiseeruda teatud aja jooksul või geograafilises piirkonnas. Paljud koolid pakuvad erinevaid MA programmide arheoloogia, mille hulka võivad kuuluda geoarchaeology, arheoloogilise pärandi haldamise, võrdlev Art ja Arheoloogia ja paljud teised.

Edendades oma hariduse arheoloogia MA tasemel, õpilased saavad nii praktilisi teadmisi ning teoreetilisi teadmisi. See aste võib olla ideaalne inimene, kes ei ole valmis pühenduma vallas traditsiooniline kõrgkoolides kava saavutamise Ph.D. Kui see on nii, siis magistrikraadi saab kasutada lähtepunktina Ph.D hiljem õpilase karjääri; või võib saada väärtuslik osa hariduslikust taustast isik, kes valib spetsialiseeruda seotud valdkonnas.

Saavutamise kulu MA on väga erinev, mis põhineb akadeemiline asutus, asukoht ja programmi pikkus. Õpilased tahavad võtta aega, et teha mõned kuluvõrd- enne otsustamist programm.

Omanik MA arheoloogia võib olla mitu erinevat karjääri valida.Muuseumid, valitsusasutused, ja akadeemilised asutused on näited võimalike tööandjate kraadi omanike juures magistri tasemel. MA omanik võib kvalifitseerida saada projekti arheoloog - kes juhib väljakaevamised, käepidemed eelarved ja kirjutab ettepanekud - või juhina teadusuuringutele haldamisega tegelev firma.

Online kursused võimaldab õpilastel õppida oma MA arheoloogia viisil, mis täiendab nende individuaalse elustiili. Neid võib sageli teha igal ajal ja igal pool. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

 • MA
 • Humanitaarteadused
 • Arheoloogia
Õppevaldkonnad
 • Humanitaarteadused (17)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm