Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne MA sisse Arvutikunst 2024

MA Programmid sisse Arvutikunst 2024

Ülevaade

Master of Arts kraadi on edasijõudnud, et õpilased võivad taotleda pärast lõpetamist oma bakalaureuse kursuste. See edasijõudnud, mida nimetatakse ka MA, tavaliselt taotletava õpilast, kes loodavad pääseda paremaid töökohti, kes püüab saada haridustöötajate ja kes tahavad suurendada oma olemasolevat andeid ja oskusi. Õpilased, kes teenivad MA Visual Arts saavad mitmel viisil.

Mis on MA Visual Arts? Kui õpilased töötavad suunas lõpetamist oma kraad, nad leiavad, et kunst hõlmab igat liiki kunsti, mis on visuaalselt looduses. See tähendab, et õpingud võivad sisaldada maal, skulptuur, fotograafia, või moedisain. Õpilased keskendutakse tavaliselt vaid ühe või kahe erialadel oma Õppekava, nii et nad võiksid rohkem keskenduda arhitektuuri või valida uuringu fotograafia ja video.Teiste erialade hulka võivad kuuluda sisekujundus, dekoratiivne kunst, tööstusdisain, graafika, joonistus, või filmitegemine.

Seal on palju kasu, et osalevad MA Visual Arts programmi. Need hõlmavad võimalust peensusteni olemasolevaid andeid ja ehitada isikliku portfelli. Lõpetajad nautida usaldusväärsust, et edasijõudnud annab neile. Paljudel lõpetajatel oleks juurdepääs paremaid töökohti ja kindel samm peale oma valitud karjääri.

Maksumus kursustel läbi MA Visual Arts programmi varieeruvad koolide vahel. Paljud koolid asuvad üle kogu maailma, veelgi mitmekesistama kulud. Tuleviku üliõpilased saavad rohkem informatsiooni ühendust otse koolidesse.

Lõpetamisel selle edasijõudnud lõpetajad sageli leida mugav ja väljakutseid positsioone arhitektid, graafilised disainerid, moekunstnikud, filmitegijad, sisekujundajatega ja fotograafid. Neid positsioone võib suurettevõtetele või väikestele tootmisettevõtetele. Lõpetajad sageli nautida juurdepääsu neile töökohti, mis oleks raske saada ilma assotsiatsioonid, mis töötati välja programmi käigus.

&nbsp

Huvitatud õpilased võivad vaadata oma võimalusi, kui nad läbi lugenud saatekava. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis või oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Kunstiteadus
Õppevaldkonnad
  • Kunstiteadus (0)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm