Keystone logo

9 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Budismi uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Teoloogia
  • Budismi uuringud
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Budismi uuringud

Master of Arts kraadi võtab tavaliselt üks kuni kolm aastat, et saavutada ja võib-olla toob lõpetamist väitekirja lõpliku projekti. Õpilased täiendada akadeemilise teadmisi oma bakalaureusekraadi ja saada rohkem spetsialiseeritud arusaamist oma valdkonnas.

Mis on MA budistlik Studies? MA budismi Studies annab õpilastele põhjalikud teadmised ja buda usu ja kultuurilise mõju maailmas. Kursuste keskendub sammast usu ja selle ajaloolises kontekstis, muutumist aja jooksul ja positsiooni tänapäeva maailmas. Kuna religioon on lahutamatu osa paljudes kultuurides, õpilased võivad õppida ka keeli kõige olulisemad, et religioon, nagu sanskriti, jaapani, mandariini, korea ja Nepali.

Oma programm, õpilased õpivad suhtlema kultuuride vahel, mis võib tõlkida rikkalikult töövõimaluste või täiesti uue karjääri.Nad võivad saada kõrgema taseme ametikohtadele, mis suurendab palgad ja kiirem karjääri trajektoore.

Kogu arvelt programmi sõltub erinevatest teguritest, sealhulgas hind elavad University Area, institutsiooni 's õppekulud ja tüüpi õpet. Paljud õpilased valida, kuidas vähendada kulusid online juhendamise ja digitaalsete õppematerjalide.

Kui õpilased täiendada oma kraadi, mõned otsustavad jätkata doktorikraad programmi budistlik uuringuid või sarnase akadeemilise piirkonnas. Kuid õpilased on ka valmis alustama tööjõu haridustaseme ja tegevusalad. Hariduses õpilased saavad õpetada kogukonna kolledžeid ja võibolla mõned ülikoolid. Need, kes lähevad ärisektori sageli jätkata rahvusvahelise äri keskendudes Aasias. Lisaks lõpetajate tuttav erinevaid keeli võib aidata neil leida tööd tõlkijad.

Kas olete huvitatud rohkem teada seda programmi? Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.