Keystone logo

30 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Diplomaatia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Politoloogia
  • Diplomaatia
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (30)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Diplomaatia

Master of Arts (MA) on sellisel määral, mis saab teenitud erinevaid ülikoolide ja eri riikidest. MA tavaliselt keskendub teemadele, mis on seotud humanitaar nagu geograafia, side, kaunid kunstid, diplomaatia ja rohkem. Õpilased on sageli paremad töövõimalused sellise kraadi.

Mis on MA Diplomaatia? Vastuseks kasvav nõudlus otsustusprotsessi spetsialistid valitsusväliste seaded, see aste teeb õpilaste arv spetsiaalseid oskusi, pakkudes laia teadmistebaasi, mis võimaldab neil osaleda lahendada paljud maailma kõige raskemad probleemid. Lõpetajad võib paluda, et aidata erinevate valitsuste koostööd, et hajutada pingelist olukordi, ja edendada rahu. See aste kipub meelitada kirglik õpilaste huve mitmekesine veel seotud valdkondades nagu näiteks valitsuse, äri-, õiguskaitse, Sõjaline, ajakirjanduse, ja mittetulundussektor.Enamik programme vajavad kursusi ajalugu, rahvusvahelised suhted, politoloogia ja eetika.

Kraadi diplomaatia pakub palju kasu, mitte vähem, mis on mitmeid kõrge intressi positsioonid olemas. Lõpetajad saavutada oskusi ja teadmisi, mis võimaldavad neil analüüsida erinevaid rahvusvahelisi küsimusi. Nad saavad ülevaate ülemaailmsetes küsimustes ning sageli aktiivselt diplomaatilisi protsesse. Seega, nad leiavad end sageli keskmes rahvusvaheliste ürituste laia võimekust. Lisaboonusena mõned on võimalus reisida ja kogeda teisi kultuure. Õpilased need programmid sageli soovivad muuta maailma paremaks.

Paljud kolledžid ja ülikoolid üle kogu maailma pakuvad seda kraadi erinevaid seadeid, sealhulgas online-võimalusi, samuti tellistest ja betoonist klassiruumides. Tavaliselt programme on üks kuni kaks aastat.Maksumus võib erineda koolist kooli, sõltuvalt asju nagu geograafiline asukoht, vormi ja kas kool on avaliku või erasektori.

Mis kraad diplomaatia, lõpetajate võib saada suur hulk valitsuse ja erasektori valdkondades, sealhulgas rahvusvaheliste kaubandus, rahvusvahelised suhted ja julgeolek. Konflikti juhtimine, välispoliitika analüüs, juhtimine, haridus ja mittetulundusühingute tööd on veel mõned tööalased et lõpetajate võib leida huvitavaid. Lõpetajad võivad ka edu erasektori konsultandid, töövõtjad ja poliitilised nõunikud.

Diplomaatia programmid võivad olla väga konkurentsivõimeline, seega on oluline, et õpilased kohaldatakse nende esimesel võimalusel. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.