Keystone logo

16 MA Programmid sisse Disainiuuringud Disainiprojektide juhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

 • MA
 • Disainiuuringud
 • Disainiprojektide juhtimine
Õppevaldkonnad
 • Disainiuuringud (16)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  MA Programmid sisse Disainiuuringud Disainiprojektide juhtimine

  MA tähistab "Master of Arts". See on magistrikraad, mis võtab umbes kaks aastat, ja see kehtib tavaliselt kunsti- ja humanitaarteaduste kraadide kohta.

  Mis on disainijuhtimise magister? See on magistrikraad, mis ühendab multidistsiplinaarseid õpinguid, innovatsiooniprotsesse, äristrateegiaid ja inimkeskseid mõtteviise. Enamiku disainijuhtimise programmide eesmärk on seostada disaineri mõtteviisi, metoodika ja tundlikkusega juhtimisstrateegiaid, ettevõtte elujõulisust ja turuväärtuse loomist. Õpilased võivad võtta selliseid kursusi nagu disaini uuendused ja turundusstrateegiad, disaini rakenduslik teooria, loova mõtlemise hõlbustamine, ideede visualiseerimine ning innovatsiooni ajalugu ja tõlgendamine.

  Disainijuhtimise programmid pakuvad õpilastele mitmekülgseid oskusi. Paljud õpilased saavad hindamatuid juhtimisoskusi ja arendavad oma võime kasutada mitmesuguste probleemide lahendamiseks kriitilist mõtlemist. Juhtimiskoolituse abil võite avastada, et olete ka parem kommunikaator.

  Erinevad koolid pakuvad erinevaid õppekavasid. Selle tagajärjel võib disainijuhtimise magistrikraadi vastuvõtu maksumus kõikuda sõltuvalt sellest, millist kooli ja programmi soovite registreeruda. Leidke programm, mis vastab teie vajadustele, ja võtke otse vastuvõtukeskuse poole, et saada üksikasjalikku teavet õppetöö kohta.

  Tavaliselt valmistab disainijuhtimise magister teid disainijuhtimise ja -uuringute, brändi juhtimise ja muude juhtimisalaste positsioonide eest projekteerimise valdkonnas. Teil võib olla kvalifitseeritud kunstijuhi, graafilise disainihalduri või tööstusdisainihalduri ametikohale. Kunstijuhid kalduvad töötama kirjastamisettevõtete või reklaamiagentide jaoks. Graafilise disaini juhid võivad töötada ajalehtede või hulgimüügi jaoks. Tööstusdisainijuhid töötavad tihti tootmisettevõtete jaoks.

  Paljud koolid kogu maailmas pakuvad ülikoolilinnakule disainijuhtimise magistrikraadi, kuid online kraadid muutuvad üha populaarsemaks. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.