Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 3 MA sisse ESL 2023

3 MA Programmid sisse ESL 2023

overview

Töötamine magistriõppe poole on loogiline samm kõigile, kes on lõpetanud bakalaureuse vabade kunstide kraadi. Erinevus tunnistab lõpetajate kui juhid oma õppevaldkonnas, mis sageli leevendab neid nii isiklikke kui ka tööalaseid võimalusi.

Õpilased võivad küsida, mis on magistrikraad ESLis? Inglise keel on teise keele programm, mis põhineb bakalaureuseõppes, et aidata õpetajaid professionaalsete inglise keele õpetajateks. Üldiselt õpetab kursuste õpinguid kraadiõppe üliõpilasi, kuidas hinnata õppija oskusi ja pedagoogilisi vajadusi. Samuti koolitab programmis osalejaid parimaid meetodeid õpetamaks positiivseid tulemusi inglise keeles kirjutamise, rääkimise ja arusaamise kohta. Osalejad peaksid ootama õppima, kuidas seostada õpilasi, kellel on kultuurilised ja keelelised erinevused. Nad võivad ka planeerida mõista praktikumi püstikivi, mille eesmärk on viia need reaalmaailma klassiruumisse.

Need, kes jätkavad magistriõpet ESL-is, õpivad sageli erinevaid oskusi, mis on vajalikud nende ametialase karjääri edukaks saavutamiseks. Konkreetselt osalejad omandavad õppemeetodid, arendavad kriitilise mõtlemise oskusi ja aitavad aktiivselt lugeda võimeid. Need oskused aitavad sageli neil täita igapäevaseid ülesandeid ka oma isiklikus elus.

ESL-i magistrikraadi omandamise maksumus sõltub suuresti koolist. Sellised tegurid nagu elukallidus ja programmi pikkus mõjutavad ka õpilase eelarvet. Seepärast otsustavad teadlased sageli kontakteeruda tulevaste koolidega, et küsida konkreetsetest kuludest.

Kuna inimesed kogu maailmas soovivad õppida inglise keelt, on need, kes saavad magistrikraadi ESL-is, tavaliselt väga tööalaselt. Samuti saavad nad konkurentsivõimelisi palku, magistriõppe omanikud tavaliselt teenivad rohkem kui need, kellel on bakalaureuse kraadi. Klassiruumis töötades on magistriõppe lõpetanute loogiline karjäärivõimalus, mõned otsustavad töötada äri- või valitsussektoris. Mõned kõrgkoolid otsustavad ka jätkata doktorikraadi, valides inglise keele kui teise keele valimise asemel õppima tulevaste MA õppijate asemel.

Õpilased, kes soovivad omandada magistrikraadi ESL-s, on mitmeid valikuid. Nii traditsioonilised klassiruumid kui ka veebiportaalid aitavad üliõpilastel teenida kraadi kiiremini kui varem. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • MA
  • Keeleteadus
  • Inglise keel
  • ESL
fields_of_study
  • Keeleteadus (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format