Keystone logo

43 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Regioonaaluuringud Euroopa uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Regioonaaluuringud
  • Euroopa uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (43)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Regioonaaluuringud Euroopa uuringud

Master of Arts in Euroopa Studies keskendub sellele, kuidas Euroopa peab ennast ja oma kohta maailmas. See täiustatud kraadi annab õpilastele võimaluse uurida erinevate jõudude, mis kujundavad riikliku ja rahvusvahelise poliitika.

Täpselt, mida on MA Euroopa Uuringute? Kuigi programmid erinevad institutsioonid ja kogu maailmas, teenides Masters Euroopa õpingute nõuab õpilasi lahkama viise, et Euroopa riigid end ise juhtida ja kuidas need valikud mõjutavad nii üksikisikuid kui ka teiste rahvastega. Üliõpilased, kes lõpetanud MA Euroopa uuringute programm ei ole ainult kindel mõistma majandusliku, poliitilise ja kultuurilise kliima tänapäeva Euroopa Liit, nad mõistavad ka universaalsed küsimused võimu, kultuuri ja mõju, mis on aidanud kuju, et kliima .

Parim jätkata MA Euroopa Uuringute on suurepärane võimalus omandada multidistsiplinaarse mõistmist Euroopas ja rahvuste, mis moodustavad ta. See eriteadmised valmistab ette kõrgharidusega edu mitmesuguseid karjääri.

Õppemaks edasijõudnud Euroopa õpingute erineb institutsioonide ja riikide vahel. Oluline on võtta ühendust konkreetse kooli ajakohasena infot nendega seotud kulud teenides MA Euroopa Uuringute.

Paljud õpilased, kes koolilõpetaja koos MA Euroopa Uuringute minna tööle valitsuste ja mitte kasumi rakendama kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi poliitikat. Muud tööd erasektori ettevõtted, mis on huvi Euroopa riikides. Euroopa lõpetanute jätkata tööd ka ülikoolides, jälitavad doktorikraadi ja tööhõive tagamiseks professorid ja teadlased.

&nbsp

On mitmesuguseid Euroopa uuringute programme, mille vahel valida. Kuigi mõned programmid ära oma Euroopa paikades, eliit-Euroopa uuringute programme võib leida üle kogu maailma. On isegi võimalik, et teenida MA Euroopa uuringute võrgus. Online programmid on eeliseks on väga paindlik ja tihti ka ära uut tehnoloogiat, et selgitada mõisteid selgelt ja lühidalt. Master of Arts in Euroopa uuringud võivad olla täpselt karjääri serva otsite. Meie andmebaasis ei sobi teile programmi, mis on mõeldud just teile. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.