Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 24 MA sisse Filmitööstus 2024

24 MA Programmid sisse Filmitööstus 2024

Ülevaade

MA (Master of Arts) on tee uuring, mis kestab tavaliselt mitu aastat, enne ja nõuab kõrgetasemelist kursuste konkreetses valdkonnas. Kui lõpetas, õpilased saavad valida, kas siseneda tööturule või jätkata oma haridusteed oma huvitavas valdkonnas.

Mis on MA Production? See konkreetne magistrikraadi keskendub palju komponente, mis koos võimaldavad filmitootmise. Tootmine, juhtimine, tootmise projekteerimine, filmikunst stsenarist on kõige levinumad teemad uuring õpilane neid programme. Kursuste eesmärk on arendada tehnilisi oskusi ja edendada loomingulist väljendust kõigis neis valdkondades, ning seetõttu õppimine on sageli käed. Olenevalt konkreetse programmi, õpilased võivad saada võimalus toota dokumentaalfilmid, draama filmid või digitaalse püksid hinnatakse kvaliteeti ja nende töö tulemuslikkust.

Paljudele õpilastele, suurimat kasu võttes MA tootmine on võimalus seda õppimistee esitleb kaasa üha laieneva meelelahutus. Paljud inimesed kasvavad üles armastav film, kuid vähesed saavad võimaluse proovida oma kätt tegelikult toodavad seda.

MA Production programmid erinevad kulude kooliti, osaliselt põhineb iga kool 's suurus ja asukoht. Parim vahend konkreetset teavet programmi 's õppemaksu ja muud tasud on koolis ' s ülestunnistusi kontoris.

Õpilased, kes lõpetaja MA tootmine on hästi teel hoone edukat ja rahuldust pakkuvat karjääri jooksul filmitööstus. Aste on ehk kõige kohaldatavad positsioone filmitootjad, kuid lõpetajad on selline erinevaid oskusi, et nad on sageli ka võimeline töötama ka tootmise disainerid, toimetajad ja stsenarist.Tüüpi projektidele lõpetajad saavad valida jätkata ka väga erinevad, alates animeeritud televisiooni näitab dokumentaalfilme. Teiselt poolt, lõpetajate võib otsustada mitte teha filmitööstuse ja selle asemel liituda auastmed akadeemiliste kui film teadlased. See tee nõuab tavaliselt rohkem haridust, kuid võib olla sama rõõmustav.

Üle kõik, see on õpingud on palju pakkuda iga algaja filmitootja. Kui olete huvitatud rohkem teada, mil määral ja erinevate programmide hetkel saadaval õpilast, otsida meie andmebaasis koolides. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Etenduskunstid
  • Filmiteadus
  • Filmitööstus
Õppevaldkonnad
  • Etenduskunstid (24)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm