Keystone logo

7 MA Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine Globaalne juhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Juhtimisuuringud
  • Juhtimine
  • Globaalne juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Juhtimisuuringud (7)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine Globaalne juhtimine

Sageli eesmärkidele, haridus- järgmine samm pärast Bachelor of Arts, Master of Arts (MA) võetakse õpilane 1-2 aastat valmimist. Kursuste tavaliselt seotud humanitaar-, kaunid kunstid, sotsiaalteadused, või filosoofia.

Mis on MA Global Management? See aste valmistab lõpetajate võtmerolli muutuvas globaalses majanduses. Küsimused maailma turul on konkreetsed tänapäevaseid väljakutseid ja juhid vajavad täna suunatud oskusi, teadmisi ja teadmised, et saavutada neid teste peaga. Kursuste hõlmab selliseid teemasid nagu raamatupidamine, turundus, globaliseerumine, projektijuhtimine, ja inimressursse. Õpid kuidas edukalt hakkama rahvusvaheliste ärisuhete ja ainulaadset olukorda sellega kaasneb.

Hoides Masters in Global Management näidata oma oskusi ja keeleoskust tänapäeva majanduses.Mis mõju mõistmist ja juhtimise erinevaid maailma mured, saate näidata oma suutlikkust võtta võtmerolli tahes organisatsioon, kes osaleb rahvusvahelistes suhetes.

Teie kulu seda Õppekava erinevad sõltuvalt oma kooli ja eriprogrammiga. Võta kooli otse, et teada saada, nendega seotud teenustasusid.

Seal on paljud tööstusharud võiksite kaaluda karjääri ülemaailmse juhtimise kraadi omanikku. Paljud lõpetajad lõpuks teeninduse lepingud rahvusvaheliste organisatsioonide sulgemise kontinentidevahelisi hindu ja säilitada oluline ülemaailmne suhteid. Saad kultuuridevahelist mõistmist ja võime töötada ja juhtida meeskondi nende mitmekülgne multikultuurse taustaga. Töötamine juhtimise rahvusvaheline ettevõte, MTÜ, valitsuse või ülemaailmse arengu organisatsioon oleks võimalus.Saatkonna seisukohta, diplomaatiline esindus või välissuhtlemise töö oleks teisi võimalusi kaaluda.

Kui olete huvitatud uurida või süvenev õpinguid ülemaailmse juhtimise, kui heita pilk akadeemilise võimalusi. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.