Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 10 MA sisse Haldus 2023

10 MA Programmid sisse Haldus 2023

Ülevaade

Magistrikraadi teenimine võib olla tõhus viis üksikisikute jaoks omandada kõrgharidust teemal humanitaarteaduste või sotsiaalteaduste valdkonnas. Need kraadid kestavad tavaliselt kaks aastat, et teenida ja aidata õpilastel tagada rohkem tulutoovat karjääri.

Mis on magistrikraad halduses? Haldamine on kompleksne protsess, mis võimaldab tõhusalt korraldada ja suunata töörühmi kindlaksmääratud eesmärgi saavutamiseks. See õppesuund aitab õpilastel mõista peamiste administratiivfunktsioonide hulk, et nad saaksid kõrgelt tõhusad administraatorid. Selle valdkonna kursuste töö on mitmekesine ja võib hõlmata organisatsioonilist käitumist, turundust, finantseerimisstrateegiat, operatsioonide juhtimist, eetikat, uurimismeetodeid ja statistikat, rahvusvahelist äritegevust ja palju muud.

Kuna õpilased saavad MA, võivad nad välja töötada mitmesuguseid olulisi oskusi, mis võivad aidata tööl peaaegu igas olukorras ja paljude erialaste ja isiklike olukordadega. Programmi osalejad saavad tõhustada suhtlemist ja organisatsiooni oskusi, et saada tõhusad juhid ja juhid. Need õpilased kipuvad olema väga üksikasjalikult orienteeritud.

MA-hind on tüüpiliselt odavam kui bakalaureuse kraad, kuid see võib sõltuda ka õppekava pikkusest ja kooli asukohast. Õpilased saavad uurida või võtta ühendust erinevate koolidega, et saada rohkem õppemaksu.

Magistrikraadiga üliõpilased leiavad tihti kõrgemate töökohtade jaoks tööturul konkurentsivõimelisemaks. Töötamine halduses võib ulatuda avalikust erasektorist ja paljud neist ametikohtadest on juhtkonna juhtrollid. Mõned võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad haridusministrite töötamist mittetulundusühingute peasekretäri või direktori ja programmi direktorite ametikohal.

Maailmaarstid pakuvad erinevaid haridusasutusi kogu maailmas. Kas üliõpilased eelistavad õppida välismaal või kodust, on palju online-ja osalise tööajaga kursuste valikuid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Halduse uuringud
  • Haldus
Õppevaldkonnad
  • Halduse uuringud (10)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm