Keystone logo

8 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Keele uuringud Hiina keele uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Keele uuringud
  • Hiina keele uuringud
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (8)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Keele uuringud Hiina keele uuringud

Kunstiteaduste magister on kraad, mida sageli kasutatakse bakalaureuseõppe järelkontrolliks või doktori eelkäijaks. See kraadiõppe tasemel võib kesta üks või kaks aastat täiskoormusega üliõpilane ja sageli keskendub humanitaar- või sotsiaalteadustele.

Mis on hiina õpingute magistriõpe? See on kõrgharidustase, mis keskendub Hiina regioonile. Enamik programme näevad riigi kaasaegset ja kaasaegset külge, kuid mõned võivad minna iidsesse Hiinasse. Õppuritele kättesaadavad kursused varieeruvad koolist koolini, kuid võivad hõlmata hiina keelt, kaasaegset Hiina filmi ja teatrit, hiina kirjandust, hiina kultuuri, kultuuri ja ühiskonna keraamikat, Silk teed, Hiina ja rahvusvahelise poliitika kunsti ja arheoloogia ning Hiina seadused. Loenguid, uurimistöid, arutelusid ja projekte võib kasutada kogu programmi vältel.

Hiina teadustöö magister mitte ainult ei anna osalejatele paremat arusaamist piirkonna ajaloost ja kultuurist, vaid pakub ka õpilastele suuremat kultuurilist teadlikkust, mis võimaldab neil edendada kõikjal maailmas. Teadlased võivad õppida, kuidas probleeme lahendada ja paremini suhelda, mis võib kaasa tuua edukama karjääri.

Iga magistrantuuriõppe õppemaks võib ühelt koolilt teisele oluliselt erineda. Sageli mängib õppeasutuse maksumusel suurt rolli kooli asukoht ja programmi kestus.

Hiina õppeainete magister võib viia mitmesuguste karjääridega, kuid üliõpilaste väljavaated võivad oluliselt sõltuda tema varasemast haridusest. Näiteks võib Business BA-s olev isik kasutada Hiina teadustöö magistriõppes rahvusvahelist ärinõustajat. Teised võimalikud karjäärivõimalused on Hiina tõlkija, turunduse spetsialist, avalike suhete koordineerija, üliõpilasarendaja, lektor, professor ja diplomaat.

Ülikoolid kogu maailmas võivad pakkuda hiina õppetöö magistriõppes online-ja ülikoolilinnakursuseid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites lisainformatsiooni lisainformatsiooni saamiseks.