Keystone logo

23 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Humanitaarteadused 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Humanitaarteadused
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (23)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Humanitaarteadused

Magistrikraad on kraad, mida sageli kasutatakse kunstiteoste bakalaureuse järelmeetmena. See magistriprogramm võib keskenduda mis tahes õppevaldkonnale, kuid see kehtib tavaliselt humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste või kunsti valdkondades.

Mis on humanitaarteaduste magister? See kraadiõpe keskendub kultuuri, kunstiajaloo, filosoofia, religiooni ja kirjanduse kombinatsioonile. Õpilased võivad kujundada spetsialiseeritud fookuse või uurida humanitaarteadusi laiemalt. Selle programmi kursused ühendavad sageli uuringuid, loenguid, arutelusid ja projekte. Nõutavad kursused humanitaarteaduste magistriõppes võivad varieeruda ühelt ülikoolilt teisele, kuid võivad hõlmata Euroopa ja maailma ajalugu, interdistsiplinaarseid lähenemisviise kunsti- ja humanitaarteadustele, kunstiajaloo tavad, maailma religioonid, materjalide ja tehnikate ajalugu ning kirjanduse meistriteoseid .

See haridus aitab õpilastel arendada oma kriitilist mõtlemist, loovat mõtlemist ja kultuurilist teadlikkust. Keeleteadlikumaks muutmine võib anda lõpetajatele maailma elada ja töötada. Loominguline ja kriitiline mõtlemine valmistab inimesi leidma uuenduslikke lahendusi rasketes tööalastes ja isiklikes olukordades.

Humanitaarteaduste magistriõppe maksumuses on palju muutujaid. Näiteks üliõpilane, kes lõpetab ühe aasta, võib maksta vähem kui üliõpilane, kes lõpetab kahe tööga. Taotlejad saavad rohkem teada saada, pöördudes koolide poole, keda nad loodavad osaleda.

Selline laiem humanitaarteadmisteade võib valmistada õpilasi maailma ajaloo, kunsti, kirjanduse või kujunduse juurde. Lõpetajad on kasutanud haridust, et käivitada mitmesuguseid karjäärivõimalusi, sealhulgas muuseumi kuraatorit, moedisainerit, ajaloolast, kirjanikku, professorit, ajalehes toimetajat, fotograafi, arhivaari, inimressursside spetsialisti, tõlki ja reisijuhti. Saadud teadustöö ja õppimisoskused võivad ette valmistada õpetajat edasiseks harimiseks.

Maailma ülikoolid võivad pakkuda humanitaarteaduste magistriõppes online-või ülikoolilinnakursuseid. Lisateabe saamiseks või taotlemiseks otsige allpool olevat programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.