Keystone logo

36 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Kirjandus Inglise kirjandus 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Kirjandus
  • Inglise kirjandus
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (36)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Kirjandus Inglise kirjandus

Magistrikraadi on järgmine suur akadeemilise verstaposti eespool bakalaureuse tasemel. See võib valmistada õpilane võta suurem vastutus töökohal või olla tema värav õpetamise rolli.

Mis on MA inglise kirjandus? Master of Arts programmi inglise kirjanduse kaasneb intensiivne uurimine nii klassikaline ja kaasaegne luule suhtes ja proosa. Õpilane lükatakse lugeda kiiremini ja suurema arusaamise kui kunagi varem. Aga see ei ole kõike lugeda, kui õpilased on eeldatavasti regulaarselt arutada ja kirjutada tähendust ja tähtsust, mida nad lugenud.

Kulutatud aeg analüüsida suurt kirjutisi tugevdab õpilase võimet mõelda teda / ise. Selgitades, kaitstes või loetleda kohta mõte on loomulik, et lõpetanud magistri programmi inglise kirjanduses.Järelduste ja kokkuvõtete suur hulk keerukaid andmeid on teine ​​oskus, mis on välja töötatud programmi käigus.

Maksumus õppemaksu määrab institutsioon, kus sa uuring. Õpilased stipendiume, toetusi ja laene võib edasi lükata või kaotada palju kulu haridusele.

Traditsiooniliselt inglise suurtootjate kolinud õpetamise ja kirjutamise, mis on suur karjääri arvestades õpetajate puudus paljudes kohtades ja paindlikkust, et kirjanikud hoida. Tänapäeval on aga palju lisavõimalusi on olemas poliitika, meditsiin, meelelahutus, õiguse ja rahanduse. Jobs võib leida era- ja igas suuruses ettevõtted, valitsusasutused ja mittetulundusühingute. Mitmed hiljutised lõpetajad saavad oma alguse tehes vabakutseline töö ja mõne aja pärast võib Vahetada töötavad rühma püsiklienti.

Ükskõik milline on sinu tulevikuplaanid on hea haridus võib olla sillaks, kus sa oled nüüd ja kus sa tahad olla. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.