Keystone logo

Filtrid

 • MA
 • Halduse uuringud
 • Inimressursid
 • Inimressursi juhtimine
Õppevaldkonnad
 • Halduse uuringud (18)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

18 MA Programmid sisse Inimressursi juhtimine 2024

  MA Programmid sisse Inimressursi juhtimine

  Kasutaja inimressursi spetsialistid strateegiliste äripartnerite tähendab, et nad on eeldatavalt kaasa teadlikkuse ja taju tööstuse kohustused ja strateegiaid. Seetõttu kraad valmistab ette õpilasi saada partnerite juhid, juhid ja töötajad. Koostöö selle kvaliteet tagab suure jõudluse organisatsioonis.

  Mis on MA in Human Resources Management? Teenida Master of Arts (MA) on atraktiivne valik neile, kes naudivad juhendamist, koolitust ja juhendamist teised. Õppekavad keskendub praktilise rakendamise oskusi töökohal, andes õpilastele täielik komplekt tööriistu inimressursi pädevust, alates toetuse või hüvitise strateegilise planeerimise ja ettevõtluse arendamine.Õpilased teenivad edasijõudnud personalijuhtimise pakkuda laialdast valikut oluline, iga päev inimressursside nõustamine meeskond juhid ja töötajad haldamine, töötajate suhtlemist ja tulemuslikkuse juhtimine.

  See programm on kasulik neile, kes soovivad liikuda ülespoole oma eriala ja õppida kõrgemal tasemel haridus. Lisaks programm valmistab ette õpilasi töö personalijuhtimise kaudu lõpetamist õppeainete loetelu eesmärgiks on tekitada põhilisi teadmisi ja võimeid joondatud rangelt karjääri nõuetele.

  Akadeemiliste institutsioonide üleriigilisi ja kogu maailmas pakuvad erinevaid määrasid nende programme. Need, kellel on huvi omandada kõrgema taseme kraad personalijuhtimise tuleks pöörduda koolid arutada huvi, õppemaksu ja registreerimise kulusid.

  MA valmistab õpilasi hästi varustatud inimressursi ldistavad. Lisaks programmid annavad rõhku muudes olulistes valdkondades, näiteks infosüsteemide, organisatsiooni arendamise, juhendamist ja nõustamist ning hüvitist. Spetsialiseerumine positsioone õpilastel saada olulised partnerid tugevdamisel ja rakendamisel töökohas strateegiaid, mis annavad tulemusi.

  Huvitatud õpilased peaksid astuma samme saada edasijõudnud personalijuhtimise. Hüvitised hõlmavad kõrgendatud teema valdamine ja tugevdada võimeid mõelda kaugemale tüüpiline piirid ja paista valdkonnas. Online klassid esitada paindlik õpikeskkond hoolimata asukohast üliõpilasena juurdepääs Internetile on saadaval.Alustamiseks klassi otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.