Keystone logo

Filtrid

 • MA
 • Halduse uuringud
 • Inimressursid
Õppevaldkonnad
 • Halduse uuringud (27)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

27 MA Programmid sisse Inimressursid 2024

  MA Programmid sisse Inimressursid

  Mis on personalijuhtimise magister? Inimressursside valdkond on intelligentsete personali valiku tegemine. See on kasvav ja mõjukas valdkond rahvusvahelises ärimaailmas. Magistrikraad HR-s on populaarne valik paljudel üliõpilastel, kes kavatsevad teha tipptasemel tööd globaalsete või kohalike organisatsioonidega.

  &nbsp

  Spetsialistid, kes soovivad oma koolitust, juhtimis-, organisatsioonilisi ja eelarvelisi oskusi ehitada, saavad kasu inimõiguste magistrikraadist. Saate jätkata selle õpingute läbimist kaugõppe, intensiivsete kohapealsete kursuste või õhtuste klasside kaudu, mis on mõeldud aktiivseks tööle asunud inimeste jaoks. Kiirendatud 1-aastased programmid on ideaalsed kiireks õppimiseks. Kursuste töö võib sisaldada põhjalikku koolitust andmetöötlusel ja hüvitiste paketi struktureerimisel, samuti töövõtjate hüvitiste arukaid strateegiaid.

  &nbsp

  Inimressursi magistrikraad on lisavõimalus mis tahes kokkuvõttele või CV-le. Selle tasemega saate suurendada oma teenimisvõimalusi, suurendada töökoha julgeolekut ja anda endale täiendavad võimalused karjääri jätkamiseks. Ettevõtteoskused ja inimeste oskused, mida programmis saate, saab üle kanda peaaegu kõigisse ettevõtte või haridusmaailma valdkondadesse.

  &nbsp

  Inimressursi magistriõppe maksumus erineb riigiti, aga ka programmide ja koolide vahel. Kaugõppeprogrammid võivad sageli olla nutikad valikud kaugõppega seotud üldkulude vähendamise tõttu. Intensiivsed programmid võivad anda teile kulutõhusa koolituse personali valdkonnas ühe aasta jooksul või isegi vähem.

  &nbsp

  Kui teil on inimressursi magister, saate jätkata mitmesuguseid karjäärivõimalusi. Mõned kõige populaarsemad valikuvõimalused on värbamine, ettevõtte koolitus, eelisanalüüs, tervishoiu juhtimine, personal, inimressursside juhtimine ja professionaalne hindamine töökohal. See mitmekülgne diplomi sertifitseerimine võib olla võti kõrgemasse staatusesse ja kõrgema palgaga. Paljud lõpetajad kahekordistuvad oma teenitud võimu mõne aasta jooksul, kui nad saavad oma MA-d.

  &nbsp

  Kas olete huvitatud järgmiste sammude astumisest inimressursside kutsekraadiks? Lisateavet koolide kohta, mis võivad teie jaoks kõige paremini sobida. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.