Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 24 MA sisse Kaunid kunstid 2023/2024

24 MA Programmid sisse Kaunid kunstid 2023/2024

Ülevaade

Pärast viimistlus kolledži õpilased saavad valida, kas pöörduda veel kõrghariduse vormis Master of Arts kraadi. Magistrikraadi võib saada lõpetajate mitu kõrgetasemelist karjäärivõimalusi, samuti neile tugeva aluse teadmised oma erialal.

Mis on MA Fine Arts Studies? See akadeemiline valdkonnas spetsialiseerunud erinevate hindamise viise ja arutada kunsti. Õppekava eesmärk on valmistada õpilasi kaasa nende arvamused selles valdkonnas, ja nii kursuste kipub rõhutama vestlusringid. Mõned programmid sisaldavad uuringu muusikat kraadi, samas kui teised on keskendunud üksnes kujutav kunst. Mõlemal juhul, õpilased tavaliselt võtta kursusi kunstiteooria, kunstikriitika ja kunstiajalugu.

Üks oluline isikliku kasu see õppimistee on see, et see võimaldab lõpetajate parem tunnustust kunstiga.Vajalikud vahendid, et arutada ja kriitika art, lõpetajate võib hakkavad moodustuma parem tunne oma maitse ja eelistused.

Iga MA Fine Arts Studies hõlmab erinevaid kulusid, sealhulgas õppemaksu ja osalemise tasud. Saada kontakti iga kool otse spetsiifilisema informatsiooni kulusid.

MA Fine Arts Studies võib avada ukse paljudele karjääri. Silm kunst võib olla eriti likviidsete talent, kui tegemist on kunsti muuseumid ja galeriid, kus lõpetajad saavad tööd leida kui kunstikriitikud, kunstimuuseumi kuraatorid, kogujad ja galerii direktorid. Teine võimalus nendele üliõpilastele, kes pigem jääb piiridesse akadeemilise kunsti on saada õpetamise volikirja õpetajatena või professorid.

Kui soovite taotleda MA Fine Arts Studies programm, esimene samm on kitsendades oma valikute loend nendes koolides, mis kõige paremini vastavad teie huvide ja vajadustega.Meie otsingumootoriga andmebaas aitab teil seda teha. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Kunstiteadus
  • Kujutav kunst
  • Kaunid kunstid
Õppevaldkonnad
  • Kunstiteadus (24)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm