Keystone logo

18 MA Programmid sisse Haridus Õpetamine Keele õpetamine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Haridus
  • Õpetamine
  • Keele õpetamine
Õppevaldkonnad
  • Haridus (18)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Haridus Õpetamine Keele õpetamine

Pärast bakalaureusekraadi lõpetamist õpivad paljud üliõpilased magistrikraadi. See nõuab tavaliselt ühe kuni kaheaastast õpingut. Magistrikraadi võib sõlmida mis tahes märkimisväärse arvu akadeemiliste teemadega.

Mis on keeleõppe magister? Keele õpetamine on kiiresti kasvav kraadiõppe vallas välismaiste või muul viisil tundmatute suhtlemisviiside juhendamine õpilastele. Üleilmastumine on muutnud vedelikuks kommunikatsiooniks olulise tähtsusega rahvusvahelises äris ja poliitikas. Inglise keel on paljudes tööstusharudes, näiteks lennuettevõtjad ja haridus, lingua franca. Lisaks ei suuda enamik viipekeeli kasutajaid ilma selleta suhelda, muutes tõlkideks vajalikuks teiste seostamiseks. Neil, kes oskavad neid valdkondi juhendada, on vaja paljudes tööstusharudes.

Keeleõppe magister arendab suhtlemist, olulist oskust nii oma karjääri kui ka väljaspool seda. Tavaliselt õpivad ka nendes programmides kasulikke õpetamismeetodeid ja õppetundide kavandamist.

Keeleõppe magistrikraadi maksumuse määramise parim viis on otsustada, millist tüüpi programmi soovite õppida ja otse kooli kontakteeruda. Taskukohased programmid võivad sisaldada veebikursuseid või elada kodus. Ärge unustage planeerimisel kaalutlusi, näiteks sõidupiletite kulusid.

Keeleõppe magistrikraad muudab töökoha õpetamise teie loogilisemaks otstarbeks. Inglise keele õpetajad, kellel on arenenud kvalifikatsioon, on muutunud nõudluseks mitte-inglise keelt kõnelevates riikides. Isegi inglise keelt kõnelevates riikides saate tavaliselt sisserändajatest inglise keelt õpetada. Võimalik, et saate tööd tõlgi või õpetamismeetodi uurijatena.

Keeleõpetuse programme leiate kogu maailma institutsioonides. Sõltuvalt ülikoolist võib teil olla võimalus õppida veebi või osalise tööajaga. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.