Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne MA sisse Keskkonnasäästlikkus 2024

MA Programmid sisse Keskkonnasäästlikkus 2024

Ülevaade

Üliõpilane, kes soovib saada doktorikraadi või saada paremal töökohal teatud karjääri, peab kõigepealt teenima magistrikraadi (MA). MA nõuab bakalaureusekraadi lõpetamist, kuni kolmeaastast magistriõppe taset ja kirjalikku väitekirja või uurimistööd.

Mis on keskkonnaalane jätkusuutlikkus? See magistriõpe valmistab inimesi ette keskkonnaprobleemide lahenduste loomiseks ning jätkusuutlikkuse edendamiseks, õpetades ettevõtteid ja mittetulundusühinguid, kuidas muuta see roheliseks. Enamikul juhtudel alustavad õpilased põhilisi kursusi, mis õpetavad neile projektijuhtimist keskkonna stabiilsuse tagamiseks ja keskkonnajuhtimine. Paljud õpilased otsustavad keskenduda ühele valdkonnale, näiteks säästvad veeressursid või keskkonnakvaliteet ja toksikoloogia. Tavaliselt peab keskkonnauuringute magistriõppe üliõpilane täitma nurgakivi projekti.

Need, kes lõpetavad keskkonnaalase jätkusuutliku arengu magistriõppe, õpivad sageli palju tehnilisi oskusi, et aidata neil tööl, sealhulgas kaugseire, ruumilise mõtlemise ja geograafiliste infosüsteemide abil. Lõpetajad saavad sageli paremat kriitilist mõtlemist, kultuuridevahelist teadlikkust ja suhtlemisoskust, mis on kasulikud nii nende isiklikus kui ka töökohas.

Kogus, mille keegi tasub keskkonnastrateegia eest, sõltub mitmetest asjadest. Mõned koolid maksavad rohkem osaleda kui teised, ja mõnel maal on haridusalased kulud madalamad kui teised. Samuti tuleb kaaluda toetusi, stipendiume ja programmi pikkust.

Inimesed, kes seda tüüpi kraadi omavad, töötavad kõige tõenäolisemalt teaduse või tehnika valdkonnas. Tehnoloogia, haridus, äri ja politoloogia on kõik võimalikud ka karjäärivõimalused. Ülikoolid, avalikud koolkonnad, mittetulunduslikud organisatsioonid ja isegi suured ettevõtted otsivad ülikoolilõpetajaid, kes aitavad neil luua paremat eluviisi. Mõned lõpetajad taotlevad doktorikraadi, mida nad võivad seejärel kasutada keskkonnasäästlikkuse õpetamiseks kolleegiumi tasandil.

Keskkonnasäästlikkuse kursused on saadaval kogu maailmas. Õpilased võivad kursusi leida ka veebist, kui nad ei ela kolledži ega ülikooli lähedal. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Keskkonnauuringud
Õppevaldkonnad
  • Keskkonnauuringud (0)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm