Keystone logo

Filtrid

 • MA
 • Keskkonnauuringud
 • Keskkonnateadused
Õppevaldkonnad
 • Keskkonnauuringud (16)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

16 MA Programmid sisse Keskkonnateadused 2024

  MA Programmid sisse Keskkonnateadused

  Master 's aste on kõrgem tase, et õpilased saavad jätkata pärast lõpetamist oma bakalaureuse programmi. Selline saavutus tavaliselt avab laiemat karjäärivõimalusi, millest paljud on kõrgem sissetulek. Uuring tavaliselt sisaldab palju spetsialiseerumine kui eelmise haridusprogramme.

  Teil võib tekkida küsimus, mis on MA Environmental Sciences? See väli on kõike keskkonnasäästlikkusele ja rakendamisel roheline poliitika. Uuring tavaliselt sisaldab kursusi bioloogia, geograafia ja keemia, mis on seotud loodusteadustega, kuid võib tähendada ka uuring ametlikum teemasid, sealhulgas poliitika, haridus, või kogukonna koostöö projekte. Aasta lõpuks programmi õpilased peaksid õppinud analüüs ja juhtimine.

  Karjääri keskkonnateadused on tavaliselt väga täitmiseks, sest spetsialistid saavad otseselt aidata mõju loodusele ümber.Valdkonnas on väga lai, siis võite valida kumb valdkonnast meeldib sulle konkreetselt.

  Ülikoolide ja riigi teil õppida, samuti pikkuse uuringu programm ja täistööajaga või osalise tööajaga staatus kõik mõjutada arvelt teenida MA Environmental Sciences. Seal on suur hulk kulusid, nii et sa peaksid teadusuuringud erinevaid programme enne registreerimisega.

  Environmental Sciences on väga lai kategooria, mis hõlmab paljusid distsipliine. Seal on palju karjäärivalikuid, siis peaks olema võimalik leida midagi, mida sa tõesti nautida. Nendeks veemajandus, säästva energia juhtimine, keskkonnatehnoloogia, kliimamuutused, geoloogia, keskkonna insener, valitsuse poliitika ja teised. Suurt ulatust selles valdkonnas tähendab ka seal on suur nõudlus lõpetajale peaaegu universaalselt üle maailma. On võimalik leida tööd valitsusväliste organisatsioonide või sõltumatute institutsioonidega.

  Kui olete huvitatud tegemisel erinevus, kuidas inimesed mõjutavad ümbritsevat maailma, keskkonnateadused võiks olla teie jaoks. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.