Keystone logo

38 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Kirikuõpetajaamet 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Teoloogia
  • Kirikuõpetajaamet
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (38)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Kirikuõpetajaamet

Saada Master of Arts (MA) on ülbe eesmärk üliõpilastele, kes läbivad jõuline kursuste saada eriti saavutus. Tunnustamise eest edukalt läbinud programmi tavaliselt kvalifitseerub inimestel pidada eksperdid oma valitud erialal. Magistrikraadi võib avada ukse eduka karjääri ja on ka vajalik, kui õpilane soovib saada doktorikraadi.

Võib tekkida küsimus, milline on MA ministeeriumi? Master of Arts programmi ministeerium on kavandatud kraadiõppe programmi üliõpilastele, kes soovivad saada professionaalseid oskusi ja teadmisi tööks pastorid või kiriku töötajate aktiivset ministeeriumid. Programm on tõenäoliselt keskenduda rohkem praktilisi aspekte ministeerium. Keskendutakse tempo pühakirja ja Christian doktriini, arusaam kiriku ja pühendumust arendada vaimseid edusamme teistega.

On mitmeid eeliseid jälitavad MA ministeerium.Programmi registreerimine on sageli kõige tõhusam viis saada praktilisi kogemusi töötavad kiriku ja õppida tulevase karjääri põhineb aktiivsel ministeerium. Programm on tõenäoliselt tagada tugev võime rakendada Kiri praktilise elu tingimustes.

Maksumus programmi sõltub täielikult kestus muidugi samuti institutsiooni, mis pakub. Võtke kindlasti ühendust büroo vastuvõtu ja rohkem teada konkreetseid rahalisi nõudmisi.

Need, kes on saanud kraad ministeerium sageli erinevaid karjääri võimalusi avada neid. Enamik kraadi ministeerium on suunatud töötavad kirik, kuigi mõnel inimesel võivad jätkuda veel erapraksis hingehoiu. Mõlemal juhul oma kraad ministeerium annab teile vajalikud vahendid suunata üksikisikuid vaimne suunas paranemist.

Ülikoolid, mis pakuvad seda programmi võib leida kogu maailmas.Kui teil on vaja rohkem paindlikkust oma ajakava, siis võiks kaaluda jälitavad online-programm. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.