Keystone logo

10 MA Programmid sisse Ajakirjandus ja massikommunikatsioon Kommunikatsioon Kommunikatsioonikorraldus 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon
  • Kommunikatsioon
  • Kommunikatsioonikorraldus
Õppevaldkonnad
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon (10)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Ajakirjandus ja massikommunikatsioon Kommunikatsioon Kommunikatsioonikorraldus

MA, või Master of Arts, aste on tavaliselt anda kraadiõppurid, kes on läbinud ühe või kahe aasta jooksul tehtud töö, keskendudes ühe või kahe valdkonna eriala. Need kraadi kasutatakse sageli pääseda veelgi õppe- või tee sisenemise tulus töökohti. Enamik magistriõppesse saab siseneda vaid need, kes vastavad teatud eeltingimused.

Mis on MA Kommunikatsiooni juhtimine? Need programmid keskenduvad sageli pakkuda õpilastele praktilisi võimalusi tegeleda väljakutsetega, mis seisavad juhid tänapäeva side organisatsioonid. Kursused võivad hõlmata küsimusi, nagu suhtekorralduse; äri, sündmuse või meeskonna juhtimine; turustamise põhimõtted; kliendisuhete; ja põhimõtted delegatsioon ja ühiseid jõupingutusi. Õpilasi õpetatakse ja lõhki juhtkonna keskendumist side tööstusega.

Käigus selle programmi, õpilased saavad juurdepääsu kogenud õpetajad ja juhid valdkonnas.Sideteenuste tööstus vajab juhte, kellel on täielik arusaamine juhtimise põhimõtted ja juhtimist. Õpilased selles programmis on arendada oskusi ja teadmisi vaja täita juhtivatel ametikohtadel.

Kulud, mis on seotud selles programmis osalemisel võib suuresti varieeruda ühest koolist teise. Et saada täpsemat teavet õppemaksu, raamat tasud, eluaseme ja sellega seotud kulud, neile, kes on huvitatud programmi tuleks pöörduda koolid eraldi.

Seal on palju töökohti neile, kes täidavad Õppekava kommunikatsiooni juhtimine. Positsioonid võib leida pankade, ettevõtete, valitsuste, mõttekodade ja PR agentuurid. Kuna maailm muutub üha suunas digitaalse vahetamise äri positsioonid on jätkuvalt avada e-kaubanduse valdkonnas. Ametinimetused hulka teabejuht, vahendaja, mittetulundusühingu juht, värbaja ja konsultant, teiste hulgas.

Kui olete huvitatud osalemisest seda tüüpi programmi, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.