Keystone logo

77 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Komponeerimise õpingud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Komponeerimise õpingud
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (77)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Komponeerimise õpingud

Kui õpilased soovivad astuda samme pärast bakalaureusekraadi teenimist, võib magistri- või magistriõppe kraad olla ideaalne valik. Tavaliselt sobib kõige paremini õpinguteks, mis hõlmavad sotsiaalteadusi, humanitaarteadusi või kunsti, võib MA rakendada paljudes õppevaldkondades.

Mis on magistrikraadi kompositsiooniuuringutes? Kompositsiooniuuringute magistrikraad võib olla spetsiaalselt keskendunud kirjutatavate projektide loomise kunstidele. See võib hõlmata intensiivseid loomeoskusi, professionaalset kirjutamist ja dramaatilist kirjutamist. Kui olete lõpetanud kompositsiooniprogrammi MA, võite eeldada, et teil on laialdased teadmised selle kohta, kuidas hästi kirjutada ja sõnu efektiivselt kasutada. Võite õppida grammatikat ja ka mitmeid erinevaid ingliskeelseid aspekte.

Teadmised kirjutamisest võivad hõlpsamini suhelda teistega nii isiklikult kui ka professionaalselt. Kirjalikult kasutatud retoorika parem mõistmine võib aidata teil näha probleeme rohkem kui ühel küljel. Teadmised uue tüki nõuetekohase koostamise kohta aitavad teil paremini organiseerida ja projekte teha tõhusamalt.

Kompositsiooniuuringute magistrikraadi maksumus võib varieeruda sõltuvalt mitmest tegurist. Mõned asjad, mida saab arvestada selle taseme hindamisel, on kursuste läbiviimise ja eelduste täitmise tingimused.

Kombineeritud õpingute magistriõppega saab avada mitmesuguseid karjäärivõimalusi. Selles astmes võite oodata midagi, mis sisaldab palju kirjutamist. Võite ajalehe- või ajakirja ajakirjanikuna töötada või saada autori, kes avaldab oma raamatud. Samuti saate uurida mängude ja sõnastikupõhise maailma ning töötada uute skriptide loomiseks nii filmide kui ka muude esituste jaoks. Paljud nendest karjääridest võivad olla väga iseseisvad ja loomingulised jõupingutused.

Mõeldes kompositsiooniuuringute magistriõppes töötamisele, võite kaaluda klasside omandamist traditsioonilises ülikoolis või võrgus. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.