Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 9 MA sisse Koolijuhtimine 2023

9 MA Programmid sisse Koolijuhtimine 2023

Ülevaade

Magistrikraad on saavutus, mis tuleneb aastatepikkaastast kraadiõppekavast. Sageli järgneb bakalaureusekraadi teenimine ja paljudel juhtudel teenib see umbes kaks aastat.

Mis on koolihalduse magistrikraad? See on kraadiõpe, mis annab õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi oma karjääri edukaks juhtimiseks koolis. Selle programmi lõpetajate jaoks peaks olema põhjalik arusaam sellest, kuidas hallata igapäevaseid haldusülesandeid põhi- või avalikus avalikus või erakoolis. Kursuste läbiviimine, mis võib olla vajalik selle programmi täitmiseks, hõlmab juhendamise juhtimist, juhtimist ja arengut, eetikat ja terviklikkust, perekonna ja kogukonna kaasamist ning visionäärset juhtimist.

Koolihalduse aste peaks võimaldama koolilõpetajatel leida tööle koolihaldurina. Õppetööga saavad lõpetajate välja töötada juhtroll, suhtlemisoskus ja avalikud kõnelemisoskused, mis võivad olla kasulikud pärast lõpetamist haldusülesande leidmisel.

Oluliseks teguriks, mida kaaluda magistri kraadi omandamisel, on programmi maksumus. Üldkulud võivad varieeruda mitmetel teguritel, nii et õpilased peaksid üksikasjadesse jõudma tulevaste koolide juurde.

Koolijuhtimise lõpetanutega peaks olema võimalik leida tööd avalikus või erakoolis. Võimalike karjääride hulka võivad kuuluda juhataja, ülemvolinik, õppekava koordinaator, assotsieerunud juhendaja või asedirektor. Aja jooksul peaksid koolihalduse astme lõpetajad märkimisväärselt suurenema oma töötasu, eriti kui nad jätkavad oma haridust täiendavate sertifikaatidega või kui nad liiguvad ametikohalt, näiteks alates asedirektorist kuni superinstendeni.

Huvitatud õpilased võivad leida online koolijuhtimise kraadi kogu maailmas neile, kes ei suuda rahuldada traditsioonilise kooli ajakava või ei pruugi osaleda füüsilises kolledžis. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Haridus
  • Haridusjuhtimine
  • Koolijuhtimine
Õppevaldkonnad
  • Haridus (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm