We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

3 MA Programmid sisse Keeleteadus Korea keel 2024

Filtrid

Filtrid

 • MA
 • Keeleteadus
 • Korea keel
Õppevaldkonnad
 • Keeleteadus (3)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular locations

  MA Programmid sisse Keeleteadus Korea keel

  Magistriõppe või magistrikraadi saavutamine võib olla väärtuslik viis õpilastele kulutada ühe kuni kaks aastat, süvendades oma teadmisi konkreetses valdkonnas, samuti muutuvad nad töö leidmisel turustamiskõlblikumaks. Tavaliselt on vaja, et bakalaureusekraad vastaks nendele programmidele.

  Mis on Korea keele magistrikraad? Korea magistrikraad võib keskenduda peamiselt õpilaste abistamisele oma keeleoskuse parandamisel lugemisel, kirjutamisel ja rääkimisel. Kuid keelt ei eksisteeri vaakumis, seega on kultuuride arusaam inimestelt ja riikidest, kus keelt räägitakse, tavaliselt õppekava osaks, näiteks ajaloo, kirjanduse, filosoofia ja kunsti uurimine kõikides vormides.

  Korea keele magistriõppes võib ilmneda, et nende tõhustatud suhtlemisoskus on kasulik mitte ainult tööl, vaid ka tööintervjuul. Selles astmes omandatud kultuuri tundmine võib olla nõudlik erinevates organisatsioonides, mis teevad äri rahvusvaheliselt. Mitmekeelsed oskused aitavad ka vaimset paindlikkust.

  Master of Arts kraadiõppe programmi jaoks ei ole kehtestatud. See võib varieeruda sõltuvalt asutusest ja asukohast, samuti lisatasudest, mis mõnikord on osa üldisest hinnast.

  Korea keele kõrghariduse omandanud ametikohtade hulka kuuluvate ametikohtade hulka võivad kuuluda sellised keeled nagu tõlk, tõlkija, teadlane või õpetaja. Nõuetekohase oskuste kogumi korral võivad muuhulgas olla ka välismaised korrespondendid, turundusteadlased, finantsanalüütikud või konsultandid. Selliste ametikohtade hulka kuuluvad asutused on valitsused, konsultatsioonifirmad, rahvusvahelised ettevõtted ja pangad.

  Keele magistriõppeprogrammid leiate veebis, samuti ülikoolilinnakust paljudes erinevates institutsioonides. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.