Keystone logo

16 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Ajalugu Kultuuriajalugu 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Ajalugu
  • Kultuuriajalugu
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (16)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Ajalugu Kultuuriajalugu

Magistrikraad või MA on kraadiõppe tasemel, mis hõlmab keskendunud õppetööd ja nõuab tihtipeale väitekirja kulminatsiooniks. Paljud magistriõppeasutused vajavad lõpetamist ühe või enama aasta jooksul.

Mis on kultuuri ajalugu? See kraadiõpe ühendab ajaloo ja antropoloogia uuringud, et uurida ja paremini mõista kultuuritraditsioone. Eesmärk on sageli luua või taastada kultuuriline arusaam ajaloolistest sündmustest. Kui otsustate seda MA-d jätkata, peaksite keskenduma antropoloogilisele arusaamisele ajaloost ja ajaloolisest kogemusest. See aste aitab teil paremini mõista mitte ainult ajalugu, vaid ka tänapäevaseid kultuuritraditsioone.

Kultuuriajaloo magistrikraadiga peaksite arvestama mitte ainult oma arusaamisega ainevaldkonnast, vaid ka oma kriitilise mõtlemise oskustega, oma kirjutamisoskustega ja suutlikkusega mõista ja analüüsida üldisemalt inimeste suhteid. Need oskused aitavad teil kogu elu edukalt ellu viia ning on tõenäoliselt mitmesuguseid karjäärivõimalusi.

Nagu igasuguses ulatuses, võivad kultuuriajaloo magistriprogrammi kulud koolides varieeruda. Kui soovite uurida konkreetset programmi, pöörduge otse kooli poole, et saada teada kõige värskemast õppemaksust.

Kultuuri ajaloo magistrikraadiga võite eeldada tööd hariduses, võib-olla ka kõrghariduses. Kultuuriajaloo magister võib olla tugeva ehitusploki kõrgemal tasemel, näiteks doktorikraadiga, kultuuriajaloo või sellega seotud valdkonnas. Selle magistriõppega isikud töötavad tihti teadustöötajate antropoloogide või teaduritena teistes sotsiaalteaduste valdkondades. Võite ka jätkata karjääri sotsiaaltöötaja või õpetajatena.

Kultuuriajaloo programmides on palju MA, nii traditsioonilistes institutsioonides kui ka internetis. Enne kui valite oma vajadustele kõige paremini sobiva teabe, peate uurima mitmeid programme. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.