Keystone logo

36 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Kultuuriteadus Kultuuridevahelised uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Kultuuriteadus
  • Kultuuridevahelised uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (36)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Kultuuriteadus Kultuuridevahelised uuringud

Inimestele, kes soovivad jätkata oma isiklikku ja erialast haridust, Master of Arts Kultuuridevahelise Uuringud võib olla suurepärane valik, mis pakub täiustatud töövõimalusi individuaalne areng ja suurenenud tööoskusi tiheda konkurentsiga turul.

Mis on MA kultuuridevahelise Studies? See täiustatud programm aitab õpilastel õppida tundma teisi kultuure ja mõista erinevaid sotsioloogilisi ja antropoloogiline küsimusi, mis mõjutavad meie mitmekesist maailma. Õpilased on antud võimalus laiendada oma maailmapilti, kui nad arutavad eetika, teoloogia ja poliitika globaalses kontekstis. Lõpetajad on ka õpetas kursustel kultuuri- tundlikkus, valdkonnas uurimismeetodeid ja humanitaarabi uuringud, et nad on siis valmis töötama, õpetada ja serveeri erinevaid kultuurilise taustaga.

Mis laieneva ülemaailmse majanduse lõpetajale magistrikraadi kultuuridevahelise uuringud on suur nõudlus.See edasijõudnud on väga kasulik, sest lõpetajate alustama tööjõu konkurentsieelis tänu oma mitmekesise kultuurilise mõistmise ja erialast koolitust.

Tulu MA kultuuridevahelise Studies saab teha igal pool üks kuni kolm aastat ja maksumus võib varieeruda sõltuvalt asutusest ja nende konkreetsete õppemaksu määrad ja tasu. Sest iga kool on erinev, õpilased saavad võtta ühendust oma kooli otse saada täpset teavet õppekulud ja muud võimalikud tasud.

Mis Master Kultuuridevahelise Uuringud, lõpetajad on hästi varustatud, et liituda tööjõule valitsuse organisatsioonide, erasektori nonprofit asutuste ja kutsehariduse ministeeriumid. Vilistlased kasutatakse ka sotsiaaltöötajad, tolli spetsialistid ning avalike suhete ametikohtadel. Lisaks lõpetajate võib valida õpetada rahvusvahelisel kolledžid ja ülikoolid, või nad võivad muutuda rahvusvaheline korrespondent erinevates meediakanalites organisatsioonid.

Kui olete huvitatud teenivad oma magistrikraadi kultuuridevahelise uuringutes online Õppekava võib pakkuda võimalus teenida oma kraad kodus vaatamata oma hõivatud ajakava. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.