Keystone logo

30 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Regioonaaluuringud Lähis-Ida uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Regioonaaluuringud
  • Lähis-Ida uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (30)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Regioonaaluuringud Lähis-Ida uuringud

Master of Arts kraadi on suurepärane valik igale õpilasele, võimaldades neil saada magistri kraadi, laiendada oma teadmisi ja tööoskusi ning omandada eelise konkurentsivõimeline tööturul. Seal on palju erinevaid valdkondi uuringus, mis on saadaval magistrikraadi, sealhulgas täisstuudiumina keskendunud Lähis-Idas. Mis on MA Lähis-Ida uuringud?

&nbsp

Magistrikraadi Lähis-Ida uuringud tavaliselt keskendub üksnes Lääne-Aasias ja Põhja-Aafrikas. Sellised õpingud on tavaliselt hõlmavad selliseid teemasid nagu poliitika, majandus, ajalugu, kultuuri ja rahvusvaheliste suhete Lähis-Idas. Programmid õpetada õpilastele erinevaid probleeme piirkonnas, võimalike lahenduste ja sidemed muu maailmaga. Neid programme saab ka sageli funktsiooni usuõpetust, meedia kursused, kursused, või sõjalised uuringud.

&nbsp

Õppimine Lähis-Idas on palju eeliseid, üks ennekõike ja mis on suurem võimalus tööd leida. Magistrikraadi võib parandada ka inimese kriitilist mõtlemist ning probleemide lahendamise oskust.

&nbsp

Seal on palju potentsiaali karjääri kättesaadav neile, kellel magistrikraadi Lähis-Ida uuringud. Üks tuntud ala jääb valitsuse kallal välispoliitika sest palju erinevaid küsimusi rahvusvahelistes suhetes kaasata Lähis-Idas. Jobs on saadaval ka erasektoris töötavate välismaiste ettevõtete või mittetulundusühingute rühmad. Ajakirjandus on teine ​​suurepärane valdkonnas Lähis-Ida lõpetanute jätkata.

&nbsp

Maksumus edasijõudnud Lähis-Ida uuringud võib suuresti erineda, sõltuvalt programmi, kool, ja riik uuring.On oluline, et potentsiaalsed õpilased vaatama oma valikuid hoolikalt, et tagada head majandustulemused sobib.

&nbsp

Kui oled huvitatud jälitavad MA Lähis-Ida uuringud, siis hakkab otsima endale juba täna. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.