Keystone logo

11 MA Programmid sisse Ajakirjandus ja massikommunikatsioon Meedia Meediatehnoloogia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon
  • Meedia
  • Meediatehnoloogia
Õppevaldkonnad
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon (11)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Ajakirjandus ja massikommunikatsioon Meedia Meediatehnoloogia

Isikud, kes saavad MA, või Master of Arts, on tavaliselt suur nõudlus, kui tegemist taotlev töökohti. Need, kes jätkata edasijõudnud omandada erialase koolituse, et ei pane neid edasi oma valitud elukutse.

Mis on MA Media Technology? See on eriala, mis võimaldab õpilastel õppida rohkem filmiajaloo ja kuidas see on kajastatud ja kujuga inimkonna ajaloos. Õpilased õpivad televisiooni ja geopoliitilised. Need, kes osalesid selle programmi uurib meedia ja küsimused, mis on tekkinud seetõttu, et tehnoloogia arenguga nagu leiutis internet. Seda tüüpi programm annab haridusvõimalusi, mis on huvitav ja põnev.

Isik edasijõudnud meedia tehnoloogia on palju töökohti neile kättesaadavaks.Seal on palju erinevaid tööstusharusid, mis on seotud meedia ja keegi, kellel on kogemusi selles valdkonnas saab kiirelt edasi liikuda ükskõik nendes tööstusharudes.

Rahasumma see maksab omandada selline aste sõltub kahest asjast. Esimene on eriprogramm, et üks seostub. On suurepärane programmide arenenud kraadi meedia tehnoloogia üle kogu maailma. Teine on aega vaja lõpetada programmi.

Keegi, kes on lõpetanud MA Media Technology võib eeldada, et on rahuldust pakkuvat karjääri. Paljud inimesed seda tüüpi määral on läinud edasi töötada valdkondades ajakirjanduse, web disain, reklaam, meedia, avalike suhete, ja nii edasi. Kuigi bakalaureuse kraadi võib olla piisav, et saada jalg ukse vahele ühele neist töökohtadest, edasijõudnud aitab kiiresti ronida redelil. Karjääri mõni neist väljad võib olla nii rahaliselt kui emotsionaalselt rahuldust.

Kui olete huvitatud kohaldatakse Kool, mis pakub Master in Media Technology, aeg on tegutseda. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.