Keystone logo

32 MA Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine Organisatsiooni juhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Juhtimisuuringud
  • Juhtimine
  • Organisatsiooni juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Juhtimisuuringud (32)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine Organisatsiooni juhtimine

Master of Arts kraadi eesmärk on laiendada õpilaste arusaamist inglise, ajalugu, sotsiaalteadused, filosoofia ja teiste humanitaarteaduste. Aste on sageli premeerida õpilastele pärast täielikku kursuste ja eksamite pärast nad täidavad teadus- või nende kahe kombinatsioon.

Teil võib tekkida küsimus, mis on MA Organizational Leadership? Master 's kraadi see fookuse saab võimaldavad teil saada arenenud teadmised põhilisi äritavasid professorid, kellel on laialdased kogemused. Läbi selle kursuse töö, siis võib töötada projektide eraisikute cross-kultuurilise taustaga ja arendada oskusi meeskonnana. Sa tõenäoliselt ka õppima haldama, plii ja motiveerida teisi. Sa võid õppida ettevõtlust, eetika, tehnoloogia ja strateegiline planeerimine, sõltuvalt programmist, kus teil registreeruda.

Õpilased võivad saada palju kasu saamist MA Organizational Leadership.Näiteks, nad tavaliselt õppima suunata, planeerida ja korraldada projekte, mis on kasulik töö. Edasijõudnud tõenäoliselt ka tuua kõrgemad palgad ja karjääri edendamisega.

Paljud ülikoolid pakuvad kapten 's kraadi selles valdkonnas õppimise ja kulud on väga erinevad kooliti ja rahvuste. Mõned programmid on internetis pakutava teised lisada ülikoolilinnakus kursuste. Oleks mõistlik võtta ühendust koolides olete huvitatud osaleda, et teada saada konkreetse õppemaksu summad.

Tulu see Master of Arts kraadi võib avada ukse paljudele karjäärivõimalusi. Näiteks võite saada haldamise analüütik, personalijuht, kõrgetasemeline äri kommenteeritud, strateegiline planeerija, meditsiini- ja tervishoiuteenuste juht, koolitus- ja arendusjuht, või arvuti infosüsteemide juht. Selle kraad, võite olla valmis töötama avaliku ja erasektori ettevõtjate organisatsioonide üle maailma.

Seal on palju rahvusvahelisi ülikoole, mis pakuvad seda master 's kraadi. Kuna kursuste on kättesaadavad Internetis, on teil võimalus õppida peaaegu iga campus valida. Kui olete valmis võtma järgmise sammu oma tulevikku, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.