Keystone logo

48 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Poliitika 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Politoloogia
  • Poliitika
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (48)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Poliitika

Arenenud, põhjalikuma humanitaarteadusliku teemaga seotud uurimuse jaoks otsustavad paljud õpilased teenida magistrikraadi. Selles astmes antakse põhjalikke teadmisi, teadustöö võimekust ja praktilist rakendust tööoskuste kohta lõpetajal. Kuigi MA on mõnes valdkonnas lõplik kraad, võib see olla ka doktoriõppe prelüüd.

Mis on poliitika magistriõpe? See aste on sageli interdistsiplinaarne uurimus, mis ühendab kunsti, poliitika, filosoofia ja rahvusvahelised uuringud. See annab õpilastele võimaluse õppida demokraatiast ja poliitilisest osalusest ning nende rollist ülemaailmses ühiskonnas. Võimalikud kursused võivad hõlmata kõiki islami mõtetest inimõigustele, rahvusvahelistele suhetele, rahandusele ja majandusele. Tavaliselt peab üliõpilane lõpetama kursuste projekti lõpetamise projekti.

Lõpetajad, kes teenivad poliitika magistriõppes, saavad arendada kriitilise mõtlemise oskusi, mis võimaldavad neil mõista tänapäeva maailma keerukust. Samuti on neil tugev suhtlemis- ja esitusoskus, et edendada ühiskonna paremat mõistmist.

Kuna iga kolledž või ülikool määrab oma õppemaksu ja tasud, on poliitika magistriõppe kulud erinevad koolist koolini. Õpilased peaksid pöörduma institutsioonide poole, kus nad on huvitatud, et arutada, milliseid kulusid nad ootavad.

Võimalikud karjäärivõimalused poliitikateaduses MA võivad olla ajakirjanik, avaliku võimu kandja, valitsusväliste organisatsioonide, akadeemiliste teadlaste ja sotsiaaltöötajate projekti arendaja. See aste on ka suurepärane alus neile, kes soovivad oma haridust jätkata ja saada advokaadid või kohtunikud. Loomulikult on riiklikel ja erakoolidel alati vaja õpetajaid, kellel on hea poliitika mõistmine.

Paljud kolledžid ja ülikoolid, nii kohalikud kui ka välismaal, annavad poliitika magistriõppes. Mõned koolid pakuvad ka online-kursuste, mis on suurepärane lahendus kaugel asuvatel õpilastel. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.