Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 9 MA sisse Raamatupidamine 2024

9 MA Programmid sisse Raamatupidamine 2024

Ülevaade

Bakalaureuseõppe üliõpilased, kes õpivad äri-, matemaatika- või muid loogikapõhiseid valdkondi, võivad jätkata raamatupidamise magistrikraadi omandamist. See rahaline kraadiõppe võib teile anda võimaluse edendada oma karjääri, töötades edukate ettevõtete jaoks.

Mis on raamatupidamise magistrikraad? Raamatupidamine on õppevaldkond, mis ühendab matemaatilised, äri- ja suhtlemisoskused, et valmistada õpilasi tööle koos juhtide, aktsionäride ja teiste mõjukate inimestega ettevõtte sees. Keegi, kes selle programmi lõpetab, ei saa mitte ainult auditeerida ja raamatupidamisarvestust, vaid ka edastada finantsandmeid ettevõtte olulistele juhtidele. Raamatuprogrammi õpilased õpivad, kuidas mõõta, töödelda ja tõlgendada finantsandmeid.

Selle valdkonna kõrgtaseme omandamine on arukas liikumine mitmel põhjusel. Nende oskuste kombinatsioon võib osutuda oluliseks paljudes edukates ettevõtetes, mis avab uksed teie karjääri edendamiseks.

Sellise kraadiõppe maksumus ja pikkus erinevad institutsioonidevaheliselt. Enne kui otsustate parima programmi jaoks, on kõige parem uurida kõiki olemasolevaid võimalusi. Iga õpilane võib leida midagi, mis tema jaoks kõige paremini sobib.

Need, kellel on raamatupidamise MA, võivad töötada avalikus raamatupidamisettevõttes, maksustada, auditeerida või nõustada. Raamatupidajal on mitmesuguseid töökohti, mida saab teha. Võite töötada avalikus sektoris, mis aitab inimestel oma maksud, või võite soovida aidata organisatsioonidel maksukohustusi minimeerida. Mõned raamatupidajad töötavad ettevõtetele aastaringselt, et aidata neil finantseerida. Kõik need valdkonnad pakuvad pikaajalist ja pidevat karjääri.

Kui olete otsustanud arenenud raamatupidamise kraadi on õigustatud oma karjääri, peate leidma parima kooli. Asjad, mida tuleb arvestada, on asukoht, instruktorid, hind ja pikkus. Võimalused on saadaval kogu maailmas ja veebipõhised valikud võivad olla saadaval, kui vajate oma ajakava paindlikkust. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Majandusuuringud
  • Raamatupidamine
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm